• جمعه ۱۵ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-3088-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

رئیس هیئت کبدی استان زنجان:

نیاز امروز کبدی، شناخته شدن است


رئیس هیئت کبدی استان زنجان تاکید کرد: نیاز امروز کبدی زنجان، شناخته شدن این رشته است که در این راستا اقدامات قابل توجهی تا به امروز انجام شده است.

 

حسن قره‌خانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه رشته کبدی در استان از قدمت چندانی برخوردار نیست، اما در همین مدت زمان فعالیت نیز توانسته است نتایج درخوری را در عرصه‌ها مختلف به دست آورد، افزود: در حال حاضر نزدیک به 60 نفر در زنجان در رشته کبدی فعالیت می‌کنند که نکته قابل توجه در این زمینه، تعداد آمار بانوان فعال در این رشته است که بیشتر از آقایان هستند.

 

وی با یادآوری اینکه سه داور مرد و چهار داور زن نیز در این رشته حضور داشته و 5 مربی نیز در دو بخش به فعالیت مشغول‌اند، ادامه داد: یکی از رویکردهای اصلی هیئت کبدی استان، توجه به گسترش این رشته در شهرستان‌های استان بوده که در همین راستا شهرستان‌های طارم و ماه‌نشان، رشته کبدی در شش شهرستان دیگر استان فعال است.

 

این فعال ورزشی با تاکید بر اینکه شناخته شدن، یکی از نیازهای ضروری رشته‌های ورزشی تا بتوانند با کسب مقبولیت در بین آحاد جامعه، مسیر رشد و تعالی خود را طی کنند، اظهار کرد: یکی از اقدامات جدی هیئت کبدی استان برای معرفی این رشته در استان، عقد تفاهم‌نامه با هیئت ورزش دانش‌آموزی بود؛ چرا که معتقدیم دانش‌آموزان یکی از ظرفیت‌های بالقوه جامعه هستند که سرمایه‌گذاری بر روی این پتانسیل می‌تواند موفقیت‌های دوچندانی را به‌ویژه در عرصه ورزش به همراه داشته باشد.

 

رئیس هیئت کبدی استان زنجان در ادامه همچنین از دعوت زهرا اسم‌خانی به‌عنوان یکی از ورزشکاران زنجانی به اردوی تیم‌ملی خبر داد و خاطرنشان کرد: یکی از نیازهای ضروری کبدی زنجان، برخورداری از زیرساخت‌هایی است که بتوان با استفاده از این زیرساخت‌ها، ورزشکاران زبده‌ای را به تیم‌ملی معرفی کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: