• شنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-3585-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

فرماندار جدید شهرستان زنجان:

مسئولان از منابع محدود، حداکثر بهره‌برداری را داشته باشند


فرماندار جدید شهرستان زنجان با اشاره به محدودیت منابع در کشور، گفت: مسئولان باید از منابع محدود کشور در راستای خدمت به مردم حداکثر بهره‌برداری را داشته باشند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، رضا عسگری در مراسم معارفه خود به‌عنوان فرماندار شهرستان زنجان، با بیان اینکه کارگزاران کشور در هر مسئولیتی باید از منابع کشور در جهت خدمت‌رسانی به مردم استفاده مناسب داشته باشیم، اظهار کرد: انقلاب اسلامی بعد از چهار دهه دستاوردهای بزرگی داشته و بسیاری از اقدامات انجام شده قابل مقایسه با گذشته نیست.

 

وی با بیان اینکه دشمن همواره برای آسیب به کشور در کمین است، افزود: از چندین ماه گذشته اعتراضاتی در کشور وجود داشت که به دلیل عملکرد برخی موسسات مالی بود، اما دولت با صبوری اجازه اعتراض و پیگیری مطالبات را به افراد معترض داد.

 

فرماندار شهرستان زنجان، از رویکرد مقتدرانه دولت برای ایجاد نظم و امنیت در جامعه گفت و تاکید کرد: امروز دولت با اقتدار با اغتشاش‌گرانی که موجب بروز ناامنی در جامعه و مشکل برای مردم شده بود برخورد کرد و تمامی عوامل ایجاد این شرایط نیز شناسایی شده‌اند.

 

وی بر ضرورت اثبات عینی وحدت و همدلی تاکید و تصریح کرد: باید وحدت و همدلی برای خدمت به مردم وجود داشته باشد و پیگیری و برطرف کردن مشکلات مردم بدون دسته‌بندی و نگرش‌های جناحی و گروهی انجام شود.

 

عسگری با بیان اینکه مسائل و مشکلات شهرستان باید در خود شهرستان پیگیری و برطرف شود، افزود: مدیران باید از نگاه و رویکرد حمایتی مدیریت استان جهت خدمت به مردم استفاده کنند.

 

فرماندار شهرستان زنجان بر ضرورت حرکت در مسیر قانون تاکید کرد و گفت: از تمامی مدیران شهرستان انتظار دارم اقدامات خود را در چارچوب قوانین انجام دهند.

 

وی همچنین بر ضرورت تحقق حقوق شهروندی تاکید کرد و یادآور شد: تمام مسئولان باید شرایط لازم را برای تحقق قوانین حقوق شهروندی در جامعه فراهم کنند و در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی تلاش کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: