• شنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-4186-5
  • خبرنگار : 28006
  • منبع خبر : ----

رییس پارک علم و فناوری استان زنجان تاکید کرد:

لزوم توجه به تامین بازار در تجاری کردن ایده‌ها


رئیس پارک علم و فناوری استان زنجان‌ اظهار کرد: تامین بازار، یکی از مهم‌ترین مواردی است که در تجاری کردن ایده‌ها باید مورد توجه قرار گیرد.

 

داوود مرادخانی در حاشیه اولین رویداد استارتاپی محصولات کشاورزی با محوریت محصولات سالم در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به ‌اینکه برای هر تجارتی ابتدا یک ایده‌ای وجود دارد، گفت: تحلیل خود ایده و محصول در واقع مراحل مختلفی را دارد و زمانی که ایده‌ای را مطرح می‌کنیم، ایده‌های مختلفی به ذهن ما خطور پیدا می‌کند و باید موضوع را مدیریت کنیم.

 

این مسئول خاطرنشان کرد: تامین بازار یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این ایده‌ها است و باید کارآفرینان و صاحبان ایده زنجیره ذی‌نفعان خود را گسترش دهند تا محصول به بهترین نحو در بازار مصرف ارائه شود.

 

رئیس پارک علم و فناوری استان زنجان افزود: با وجود اینکه پارک علم و فناوری استان زنجان سی و یکمین پارکی بود که در کشور افتتاح شد و از همین رو سعی داریم که از تجارب همه بهره کافی را ببریم تا پارک را به یک نتیجه برسانیم.

 

وی افزود: کسانی که می‌خواهند در پاک استقرار یابند باید محصول‌شان در بازار ارائه شده باشد و نهایتا مشتری آن را شناخته باشد وگرنه اگر در حین ایده و محصول باشد آن را در مرکز رشد مستقر می‌کنیم و مشاوره‌های لازم را می‌دهیم تا محصول به بازار عرضه شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: