• شنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-1787-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

پرده سینما زنجان «شکلاتی» شد


یک مسئول در سینما بهمن زنجان، از اکران دومین فیلم سینمایی ویژه کودک و نوجوان سال‌جاری در این سینما خبر داد و گفت: فیلم «شکلاتی» ساخته سهیل موفق بر روی پرده سینما بهمن زنجان قرار گرفت.

 

میثم زنجانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: فیلم «شکلاتی» دومین فیلم کودک و نوجوان در سال‌جاری ساخته سهیل موفق بر روی پرده سینما بهمن زنجان قرار گرفت.

 

وی افزود: فیلم «قهرمانان کوچک» اولین اثر در ژانر کودک و نوجوان بود که امسال در سینما بهمن زنجان اکران شد و از استقبال بسیار بالایی نیز برخوردار بود؛ اکران فیلم‌های کودک و نوجوان در سینما موجب آشتی این قشر از جامعه با سینما شده است که این اقدام بسیار خوبی در جهت شناساندن جایگاه سینما در بین کودکان و نوجوانان دارد.

 

زنجانی تصریح کرد: در حال حاضر فیلم «آینه بغل» ساخته منوچهر هادی و فیلم «شکلاتی» ساخته سهیل موفق بر روی پرده اکران سینما بهمن قرار دارند؛ فیلم «آینه بغل» که دو هفته از اکرانش در سینما بهمن سپری می‌شود، از استقبال تماشاگران زنجانی برخوردار بوده است.

 

وی در ادامه به سانس‌های اکران فیلم‌های روی پرده سینما بهمن اشاره کرد و گفت: در حال حاضر فیلم «آینه بغل» در سه سانس 13.45، 17.15 و 20.45 و فیلم «شکلاتی» در دو سانس 15.30 و 19 اکران می‌شوند.

 

زنجانی خاطرنشان کرد: به دلیل استقبال بالایی تماشاگران زنجانی از فیلم «آینه بغل» این فیلم کماکان بر روی پرده سینما بهمن قرار دارد و در هفته‌های آینده شاهد قرار گرفتن فیلم دیگر بر روی پرده این سینما خواهیم بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: