• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-3188-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

سرمربی زنجانی تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان:

امکانات لازم برای برگزاری اردو فراهم است


سرمربی زنجانی تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان، از فراهم بودن امکانات لازم در برگزاری اردو آمادگی تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر خبر داد و گفت: مرحله دوم اردوی آمادگی با حضور ورزشکاران گزینشی از اول تا 12 بهمن برگزار می‌شود.

 

آزاده همایون‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: مرحله اول اردوی آمادگی تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان از 3 تا 13 دی‌ماه در محل فدراسیون جانبازان و معلولان برگزار شد.

 

وی افزود: مرحله نخست اردوی آمادگی با حضور 17 بسکتبالیست برگزار شد ورزشکاران در حال حاضر در استراحت بین اردو قرار دارند که تا شروع مرحله دوم اردوی آمادگی، بسکتبالیست‌ها تمرینات لازم را جهت حفظ آمادگی خواهند داشت.

 

همایون‌پور تصریح کرد: مرحله دوم اردوی آمادگی تیم‌ملی بسکتبال با ویلچر بانوان از اول تا 12 بهمن‌ماه برگزار می‌شود که در این مرحله از اردو افراد گزینشی حضور خواهند داشت که از استان زنجان حضور پنج بسکتبالیست حتمی خواهد بود.

 

وی یادآور شد: خوشبختانه 80 درصد امکانات لازم جهت برگزاری اردو فراهم است که فدراسیون قول مساعد جهت رفع 20 درصد مشکلات را تا شروع اردوی دوم داده است تا تیم، تمرینات خود را در سطح بهینه‌ای برگزار کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: