• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-3685-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان:

صدای نقد عالمانه مردم را بشنویم


معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان گفت: باید صدای نقد عالمانه و منصفانه مردم را که موجب پیشرفت و توسعه کشور می‌شود، بشنویم.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سیدبیوک موسوی ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان خرم‌دره با اشاره به حضور حماسی مردم ایران در همه صحنه‌های انقلاب، تصریح کرد: مردم خرم‌دره نیز همواره حضور چشم‌گیر و فعالانه در همه صحنه‌ها داشته‌اند و برگ‌های زرینی را از خود در تاریخ این شهرستان به یادگار گذاشته‌اند.

 

وی با بیان اینکه رفع مشکل سند شهرک صنعتی خرم‌دره یکی از کارهای بزرگ و اساسی شهرستان طی سال‌های جاری بود، اظهار کرد: مشکل‌دار بودن اسناد شهرک صنعتی خرم‌دره یکی از زخم‌های کهنه شهرستان بود که از این زخم‌های کهنه در کشور بسیار وجود دارد.

 

این مسئول با تاکید بر اینکه استکبار همواره در جریانات داخلی کشور موج سواری می‌کند، عنوان کرد: اگر صدایی هست حتما باید خوب بشنویم.

 

وی با اشاره به ۱۹ دی، اولین سالگرد رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، اظهار کرد: ایشان از یاران باوفای رهبری بودند که از سال ۴۲ در تمامی صحنه‌های انقلاب حضور فعالانه داشتند و یکی از اسطوره‌های کشورمان به شمار می‌رود.

 

موسوی با تاکید بر اینکه یکی از مهم‌ترین ضروریات هر جامعه، تدوین قوانین است، یادآور شد: ما از قوانین محکمی برخورداریم و این قانون اساسی است که برای مردم حقوقی را تعیین کرده است که دستگاه‌های اجرایی و حاکمیت باید آن را محترم شمارند.

 

این مسئول با تاکید بر ضرورت رعایت حقوق شهروندی در جامعه، عنوان کرد: اگر کرامت انسانی به معنای واقعی و طبق قانون در همه امور رعایت شود بسیاری از مشکلات جامعه مرتفع خواهد شد.

 

موسوی با تاکید بر اینکه یکی از پایه‌های اساسی توسعه، اجرای قانون است، بیان کرد: در سایه اجرای درست قانون، آرامش و امنیت در جامعه برقرار می‌شود و در آرامش و پرتو امنیت است که می‌توان نسبت به جذب سرمایه‌گذار اقدام کرد.

 

وی با بیان این مطلب که برای حل معضل بیکاری ناگزیرم پذیرای سرمایه‌گذار باشیم، تاکید کرد: باید فضا را برای کسب و کار که جزو حقوق اساسی مردم است فراهم کرد که در این راستا باید از ظرفیت‌های موجود کشور به بهترین شکل ممکن استفاده کرد.

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان با تاکید بر اینکه باید صدای نقد عالمانه مردم را بشنویم، تصریح کرد: باید صدای نقدهایی که زمینه رشد و توسعه بیشتر جامعه را فراهم می‌کند، بشنویم تا شاهد رشد و توسعه جامعه باشیم.

 

وی با اشاره به اینکه نباید بذر ناامیدی را در میان مردم بپاشیم، بیان کرد: عده‌ای با تریبون‌های مختلف در تلاش برای تخریب دولت هستند که نتیجه آن ناامیدی مرد به کشور و تاریک نشان دادن زحمات انقلاب است.

 

موسوی تاکید کرد: هنر مدیریت این است که تهدیدات را به فرصت تبدیل کرده و از اتفاقات به نحو احسن برای ساخت جامعه بهره گیرد.

 

در ادامه این جلسه، فرماندار شهرستان خرم‌دره با بیان اینکه طی یک سال گذشته یک جایگاه سوخت به جایگاه‌های سوخت شهرستان اضافه شده است، اظهار کرد: در صورت مهیا بودن شرایط لازم جایگاه دوم سوخت شهرستان تا دهه‌فجر به بهره‌برداری خواهد رسید که در حال حاضر این جایگاه سوخت از پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصدی برخوردار است.

 

حجت محمدی با اشاره به اینکه امسال برای اولین‌بار بودجه عمرانی و تملک دارایی متوازن شهرستان در ردیف‌های مختلف با رشد ۵۰ درصدی مواجه است، تصریح کرد: امسال برای اولین‌بار نیز در ردیف‌های مختلف 50 میلیارد ریال اعتبار برای شهرداری اختصاص یافته است.

 

این مسئول با اشاره به انجام عملیات دوخطه کردن راه‌آهن زنجان – قزوین، اظهار کرد: در حال حاضر این پروژه از پیشرفت فیزیکی ۵۲ درصدی برخوردار است که درصورت تکمیل پروژه به صورت ساعتی از ایستگاه خرم‌دره مسافرگیری خواهد شد.

 

وی با اشاره به اخذ مجوز ساخت هتل در این شهرستان، تصریح کرد: تغییر کاربری یکی از چالش‌های اصلی ساخت هتل در شهرستان بود که با تلاش‌های مسئولان مرتبط این موضوع نیز مرتفع شد.

 

در ادامه این جلسه نیز امام جمعه شهرستان خرم‌دره با تاکید بر ضرورت هوشیاری ملت ایران در برابر توطئه‌های دشمنان، عنوان کرد: کشور ما بعد از انقلاب توطئه‌های فراوانی را پشت سر گذاشته است اما با عنایت خداوند متعال پشتوانه مردم و درایت مقام معظم رهبری این توطئه‌ها ناکام مانده است.

 

حجت‌الاسلام علی حسینی با تاکید بر ضرورت توجه ویژه به امور فرهنگی با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در این حوزه، یادآور شد: دشمنان پس از ناامیدی از جنگ نظامی علیه کشورمان به شبیخون فرهنگی روی آوردند و جوانان و کانون خانواده‌ها را هدف قرار دادند.

 

وی با تاکید بر اینکه ‌مردم ما لایق بهترین خدمات هستند، تصریح کرد: خدمت‌رسانی صادقانه به مردم و رفع مشکلات آن‌ها باید مورد توجه جدی مسئولان قرار گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: