• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9610-5091-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

سرپرست آموزش و پرورش شهرستان طارم:

940 دانش‌آموز طارمی بسته کمک‌آموزشی طرح بنیاد علوی دریافت کردند


سرپرست آموزش و پرروش شهرستان طارم گفت: بسته‌های آموزشی بنیاد علوی در مجموع شامل 295 بسته کمک‌آموزشی بود که در بین 940 نفر از دانش‌آموزان دختر و پسر پایه‌های دهم، یازدهم و پیش‌دانشگاهی نیازمند بین 14 آموزشگاه این شهرستان توزیع شد.

 

یعقوب رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه بنیاد علوی در طول سالیان گذشته فعالیت‌های خیرخواهانه خوبی در شهرستان طارم داشته است، تصریح کرد: در آخرین اقدام این بنیاد 3856 جلد کتاب کمک درسی در بین دانش‌آموزان مدارس متوسطه دوم نظری این شهرستان توزیع کرد.

 

وی با اشاره به نقش تاثیرگذار کتاب‌های کمک درسی در پشرفت تحصیلی دانش‌آموزان، یادآور شد: توزیع کتاب‌های کمک درسی توسط بنیاد علوی می‌تواند دانش‌آموزان را در روند تحصیل کمک کرد و بنیه علمی و آموزشی آنها را افزایش دهد.

 

این مسئول با اشاره به اینکه فعالیت این بنیاد در مدارس عادی و محروم شکل می‌گیرد، گفت: فعالیت‌های علمی به ویژه توزیع کتاب‌های کمک درسی به کیفیت بخشی سطح علمی کمک می‌کند که تغییرات آن در آینده محسوس خواهد بود.

 

این مسؤل خاطرنشان کرد: این پک‌ها در مجموع شامل 295 بسته کمک آموزشی بوده که در بین 940 نفر از دانش‌آموزان دختر و پسر پایه‌های دهم، یازدهم و پیش دانشگاهی نیازمند بین 14 آموزشگاه این شهرستان توزیع شد.

 

رحمانی با اشاره به ارزش 100 میلیون تومانی توزیع کتاب‌های کمک درسی در این شهرستان، تصریح کرد: بنیاد علوی زیر نظر دفتر مقام معظم رهبری است و فعالیت‌های خیرخواهانه خوبی در مدارس محروم کشور انجام می‌دهد و شهرستان طارم نیز چندین سال است که از برکات این بنیاد برخوردار است.

 

وی افزود: این کتاب‌ها در راستای حمایت از دانش‌آموزان مناطق محروم، اهدایی از طرف بنیاد علوی جز اموال مدارس مربوطه بوده و قابل استفاده برای دانش‌آموزان با هدف افزایش انگیزه تحصیلی و میزان آگاهی آنان، قبولی در رشته‌های برتر دانشگاهی، ارتقا میانگین نمرات نهایی، افزایش درصد فارغ‌التحصیلی و کاهش فاصله آموزشی بین مناطق محروم و مناطق برخوردار بسیار مؤثر خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: