• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۰
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9610-5191-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

همکاری بیش از 2000 حامی با کمیته امداد خدابنده


رئیس کمیته امداد شهرستان خدابنده گفت: 2312 نفر حامی طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین با کمیته امداد این شهرستان خدابنده همکاری دارند.

 

ذبیح‌الله غفاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به مشارکت خیران در طرح‌های کمیته امداد، اظهار کرد: توسعه طرح‌های مبتنی بر نیاز خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد با هدف مشارکت خیران در رفع مشکلات و نیازهای جامعه هدف در بخش‌های مختلف جامعه از اولویت‌های این نهاد است.

 

وی با بیان اینکه جامعه هدف کمیته امداد امام خمینی (ره) دارای نیازهای متعددی هستند، تصریح کرد: رویکرد کمیته ‌امداد شهرستان خدابنده، شناسایی دقیق مشکلات و مشارکت خیران در رفع نیازها و مشکلات خانواده‌های تحت حمایت این نهاد است.

 

رئیس کمیته امداد شهرستان خدابنده با اشاره به اینکه ۶۰۰ یتیم و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد در شهرستان هستند، تاکید کرد: 2312 حامی در قالب طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین کفالت مادی و معنوی ۳۳۸ یتیم و ۲۶۲ نفر از فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان را بر عهده‌ دارند.

 

غفاری عنوان کرد: در مجموع حامیان همکار با کمیته امداد شهرستان خدابنده در ۹ ماهه امسال یک میلیارد و ۱۹ میلیون تومان به این نهاد کمک کرده‌اند.

 

این مسئول بابیان اینکه به‌طور میانگین سرانه دریافتی ماهیانه ایتام تحت حمایت کمیته امداد شهرستان خدابنده بیش از ۲۱۸ هزار تومان است، اظهار کرد: این مبلغ در مقایسه با ۹ ماهه سال گذشته ۷۶ درصد رشد داشته است.

 

وی همچنین میانگین سرانه دریافتی فرزندان محسنین را ۱۸۵ هزار تومان اعلام کرد و گفت: این میزان کمک دریافتی از خیران نسبت به ۹ ماهه سال قبل ۱۰۱ درصد رشد داشته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: