• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9610-5291-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

رئیس بهزیستی شهرستان طارم خبر داد:

انتخاب آستاکل به عنوان روستای پایلوت بدون مانع طارم


رئیس بهزیستی شهرستان طارم گفت: روستای آستاکل به عنوان روستای پایلوت بدون مانع و مناسب‌سازی شده شهرستان طارم انتخاب شده است.

 

محمود عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه روستای آستاکل طارم از توابع بخش مرکزی شهرستان طارم است، اظهار کرد: در این روستا علاوه بر وجود چند جانباز جنگی که نیاز به استفاده از مکان‌های مناسب سازی شده دارند 12 معلول نیز زندگی می‌کنند.

 

وی با تاکید بر اینکه مناسب‌سازی تنها مختص افراد معلول نیست و افراد سالخورده نیز به این خدمات احتیاج دارند، عنوان کرد: در حال حاضر بیش از 50 سالمند نیز در روستای آستاکل زندگی می‌کنند که نیاز به محیط‌های مناسب‌سازی شده دارند.

 

ان مسئول با اشاره به اینکه روستای آستاکل طارم به عنوان یکی از روستاهای بدون مانع شهرستان طارم انتخاب شده است، عنوان کرد: طی جلسه‌ای که با نماینده بخشداری، شبکه بهداشت، آموزش و پرورش و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان برگزار شد، مقرر شد هر دستگاه نسبت به مناسب‌سازی ابنیه خود اقدام کند.

 

رئیس بهزیستی شهرستان طارم با تاکید بر اینکه مناسب‌سازی یکی از دغدغه‌های دائمی و اصلی معلولان است، یادآور شد: در تلاش هستیم مناسب‌سازی روستای آستاکل امسال به پایان برسد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: