• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-4784-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های دولتی استان زنجان خبر داد:

پرداخت تسهیلات طرح رونق به 163 پرونده در استان زنجان


دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های دولتی استان زنجان گفت: در بخش تسهیلات طرح رونق به 163 پرونده، وام پرداخت شده است.

 

سید احمد طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: امسال اعطای تسهیلات  طرح رونق برای واحدهای کوچک  و متوسط از مردادماه آغاز شده است که 14 بانک نسبت به ارائه تسهیلات اقدام کرده‌اند.

 

این مسئول ادامه داد: پرداخت تسهیلات به 112 طرح نیز با 150 میلیارد تومان در دست بررسی است که البته در حال حاضر 52 طرح نیز مصوب شبکه بانکی هستند که متقاضیان آن درگیر کارهای اداری برای دریافت 50 میلیارد تومان تسهیلات خود، هستند.

 

وی تصریح کرد: 471 طرح و پروژه به مبلغ 4 هزار و 881 میلیارد ریال به شبکه بانکی معرفی شده است. همچنین در این مدت 163 طرح با بودجه 200 میلیارد تومان تصویب و از سوی شبکه بانکی به متقاضیان پرداخت شده است.

 

طاهری با اشاره به اینکه از جلسه گذشته اقتصاد مقاومتی تاکنون میزان پرداختی‌ها از 73 میلیارد تومان به 200 میلیارد تومان رسیده است، خاطرنشان کرد: همچنین تعداد طرح‌های عودت‌دار استان 141 مورد با 91 میلیارد تومان اعتبار است که یا خود این افراد به دنبال پرونده‌ خود نیامده و یا مدارک کافی و لازم را نداشته‌اند.

 

دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های دولتی استان زنجان، یادآور شد: در کنار تسهیلات رونق، شبکه بانکی در کل کشور موظف شده است تا 10 هزار میلیارد تومان در سطح کشور به بازسازی و نوسازی اختصاص دهد که در این بخش نیز عملکرد امسال از مردادماه آغاز شده که تاکنون 60 پرونده برای دریافت تسهیلات معرفی شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: