• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-2187-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

بهره‌گیری از ظرفیت‌های فضای مجازی در ارتقای باورهای دینی جوانان


مدیر مسئول یک کانون فرهنگی و هنری در استان زنجان گفت: از ظرفیت فضا مجازی، در راستای ارتقای باورهای دینی جوانان می‌توان بهره برد، بطوری که مخاطبین نحوه صحیح فعالیت در این فضا آموزش دیده باشند.

 

ناصر گیوه‌ای در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: این کانون فرهنگی و هنری در کنار فعالیت‌های فرهنگی و هنری در عرصه آموزش نیز فعال است، به‌طوری ‌که این کانون به عنوان کانون تخصصی فناوری اطلاعات معرفی شده است.

 

وی افزود: امروز فعالیت در فضای مجازی افزایش یافته است، به‌خصوص حضور جوانان در این فضا بسیار چشم‌گیرتر است، به‌ طوری‌ که بیشتر اوقات خود را در فضای مجازی سپری می‌کنند و این موضوع یک تهدید محسوب می‌شود چراکه دشمن همه تلاش خود را در راستای جنگ‌نرم در حوزه فرهنگ و فضای سایبری به ‌کار گرفته است.

 

مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری کمیل زنجان تصریح کرد: کانون فرهنگی و هنری کمیل در حوزه فناوری اطلاعات با راه‌اندازی کافی‌نت و دوره‌های آموزش رایانه در راستای آمادگی جوانان برای ورود به فضای مجازی و با بهره‌گیری از اطلاعات مفید و قابل استفاده از این فضا فعالیت می‌کند.

 

وی افزود: کانون فرهنگی و هنری کمیل زنجان با داشتن بیش از 100 عضو فعال دارای کتابخانه‌ای مجهز به امکانات روز است، یکی از اقدامات این کانون ایجاد نرم افزارهای مذهبی است که نرم‌افزار احادیث و روایات یکی از نمونه‌های این نرم‌افزارها محسوب می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: