• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-3688-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

رئیس هیئت دو و میدانی استان زنجان عنوان کرد:

رقابت‌های استانی، پیش‌درآمدی برای مدال‌آوری‌های کشوری


رئیس هیئت دو و میدانی استان زنجان از برگزاری رقابت‌های استانی به‌عنوان پیش‌درآمدی برای کسب مدال در رقابت‌های کشوری عنوان کرد.

 

علی مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، از برگزاری رقابت‌های دو و میدانی استان برای حضور در مسابقات داخل سالن قهرمانی کشور خبر داد و با اشاره به اینکه این رقابت‌ها پیش‌درآمدی برای حضوری پرقدرت در عرصه‌های پیش رو خواهد بود، ادامه داد: امیدواریم نفراتی که قرار است در مسابقات کشوری شرکت کنند، بتوانند بهترین عملکرد خود را ارائه دهند.

 

وی با یادآوری اینکه رقابت‌های دو و میدانی داخل سالن (انتخابی استان) به میزبانی سالن دو و میدانی صمد ایپکچی برگزار شد، ادامه داد: این رقابت‌ها در ماده‌های مختلف برگزار شد که در دوی 60 متر، فرشاد کردلو از خرم‌دره بر سکوی قهرمانی ایستاد و احمد اجاقلو به همراه بهمن کریمی به ترتیب عنوان دومی و سومی را از آن خود کردند.

 

این فعال ورزشی با اشاره به اینکه در ادامه این رقابت‌ها و در ماده 60 متر با مانع، امیر بهرامی از زنجان به مقام نخست دست یافت و عرفان کرمی به همراه مهیار صادقی هر دو از ابهر دوم و سوم شدند، تصریح کرد: در پایان رقابت‌های دوی 400 متر نیز محمدرضا دهقانی از خرم‌دره در جایگاه نخست ایستاد، امیرحسین سقایی از ابهر نایب‌قهرمان شد و امیررضا خانجانی از زنجان به مقام سومی دست یافت.

 

مقدم با بیان اینکه در دوی ۸۰۰ متر این رقابت‌های حامد مصطفوی و اصغر عباسی از زنجان به همراه عرفان اسکندری از خرم‌دره، عناوین اول تا سوم را به دست آوردند، افزود: همچنین در دوی 1500 متر، مهدی بهرامی‌پور از زنجان عنوان نخست را کسب کرد، بنیامین پیکانی از ابهر دوم به مقام دوم رسید و علی حمدی از زنجان نیز سوم شد.

 

رئیس هیئت دو و میدانی استان زنجان در ادامه، از قهرمانی اسماعیل قادری از زنجان در دوی 3000 متر خبر داد و با اشاره به اینکه در پرش طول نیز رحمان نیکزاد از ابهر قهرمان شد، میلاد حنیفه از خرم‌دره به همراه مهدی ندرلو از ابهر دوم و سوم شدند، گفت: در پرش سه‌گام نیز رحمان نیکزاد از ابهر و در بخش پرتاب وزنه علی کریمی از خرم‌دره قهرمان شدند. همچنین در پرش ارتفاع، حسین سلطانی از زنجان قهرمان، امیر بهرامی از زنجان نایب‌قهرمان و محمدحسین کلانتری از خرم‌دره سوم شدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: