• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-2287-5
  • خبرنگار : 28006
  • منبع خبر : ----

کسب مقام اول جشنواره عکس سلامت شهری توسط عکاس زنجانی


اثر حمیدرضا بازرگانی در بخش خانه و خانواده در اختتامیه اولین جشنواره عکس سلامت شهری، توانست مقام اول این جشنواره را از آن خود کند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، اثر حمیدرضا بازرگانی در بخش خانه و خانواده با رای هیئت داوران از بین ۳۶۷۳ اثر رسیده به دبیرخانه به‌عنوان مقام اول اولین جشنواره عکس سلامت شهری، انتخاب شد.

 

بی‌تردید سلامت، ستون استوار زیست انسانی و عنصر زندگی ساز برای تفکر و تعقل، تلاش و تکاپو، تعامل و تعاون است. تحولات بنیادین در فکر و اندیشه، تغییرات بسیار در شیوه زندگی و هجوم ناهنجاری‌های زیستی، اهمیت ارتقای سلامت جسمی، روانی و اجتماعی را در بستر کلانشهرها بیش از پیش آشکار کرده است.

 

از اهداف برگزاری این جشنواره می‌توان به فرهنگ‌سازی در حوزه سلامت شهری ٬ثبت و انتشار فرهنگ سلامت٬ شناسایی نقاط ضعف و قوت در بخش‌های مختلف سلامت شهری، ایجاد بستر مناسب برای بروز خلاقیت‌های هنری عکاسان، تشویق جامعه هنری و ترغیب هنرمندان عکاس برای پرداختن به موضوعات سلامت در محورهای نه‌گانه، تلاش برای ارتقاء سلامت درجامعه شهری و استعدادیابی جوانان علاقه‌مند اشاره داشت.

 

لازم به ذکر است، محمدرضا بهرام‌زاده و پریا حیدرزاده به ترتیب مقام دوم و سوم را در این بخش کسب کردند.

 

گفتنی است، حمیدرضا بازرگانی با سابقه بیش از ۲۵ سال فعالیت در عرصه عکاسی در حال حاضر مدرس هنر عکاسی است و پیش از این نیز رتبه برتر جشنواره عکس ماسار شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: