• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9610-5391-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان زنجان تاکید کرد:

استفاده از همه ظرفیت‌ها برای رفع مشکلات مردم


فرماندار شهرستان زنجان با بیان اینکه همه کارکنان در هر پستی که هستند باید کاملا اثرگذار باشند، افزود: همه نیروها باید به مسئولیت و وظایف خود و دیگر دستگاه‌های اجرایی اشرافیت کامل داشته باشند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانداری شهرستان زنجان، رضا عسگری در نشست با کارکنان فرمانداری و بخشداری‌های تابع با بیان اینکه انتظارات از این دستگاه اجرایی بالا است، گفت: با توجه به جایگاه فرمانداری، همه کارشناسان ضمن اشرافیت کامل به برنامه‌ها و وظایف دستگاه‌های اجرایی نسبت به پیگیری سیاست‌های دولت در همه دستگاه‌ها اهتمام ورزند.

 

وی افزود: مجموعه فرمانداری، کارشناسان و بخشداران به عنوان نمایندگان عالی دولت در حوزه‌های کاری مربوطه اختیارات کامل دارند تا ضمن استفاده از توانایی‌های خود در چارچوب قانون گامی برای توسعه شهرستان بردارند.

 

این مسئول با اشاره به اینکه برنامه‌ریزی مناسب، یکی از عمده دلایل پیشرفت در هر دستگاه اجرایی است، عنوان کرد: اگر در تقویم روزانه جلسه‌ای برنامه‌ریزی شده است باید حتما برگزار شود و در صورت عدم حضور دستگاه‌های مربوطه پیگیری‌های لازم صورت می‌گیرد، همچنین مصوبات جلسات باید به نحو احسنت اجرا شوند.

 

فرماندار شهرستان زنجان با بیان اینکه باید از ابزار موجود به صورت بهینه استفاده کنیم، گفت: هر اندازه که نیروها و کارشناسان اشرافیت بیشتر بر وظایف خود داشته باشند سیستم توانمند تر می شود، همچنین دستیابی به هر پیشرفتی در گرو کار تیمی خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: