• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-4085-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان:

مسئولان، گره‌های زندگی مردم را باز کنند


معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان با تاکید بر اینکه مسئولان باید گره‌های زندگی مردم را باز کنند، تصریح کرد: همه مجموع حاکمیت و دستگاه‌های نظام باید در خدمت مردم باشند، نه اینکه بر سر راه همدیگر مانع تراشی کنند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سید بیوک موسوی در نشست با جوانان شهرستان خرم‌دره با گرامی‌داشت یاد و خاطره آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، اظهار کرد: ایشان یکی از اسطوره‌های انقلاب اسلامی هستند، کسی که از سال 42 مانند یک کوه استوار در مقابل طوفان‌های سنگین مقاومت کرد.

 

وی با اشاره به اینکه آیت‌الله رفسنجانی یکی از یاران باوفای امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری بودند، تصریح کرد: تاریخ انقلاب یاد و خاطره تمام افرادی که برای این نظام تلاش کرده، سیلی خوردند و خون دادند در حافظه خود ثبت و ضبط خواهد کرد.

 

این مسئول با تاکید بر اینکه انقلاب ایران بدون نام امام خمینی(ره) شناخته نیست و بدون نام مقام معظم رهبری نیز شناخته شده نخواهد بود، تاکید کرد: باید قدردان زحمات کسانی که با هر نظر و دیدگاهی برای این کشور زحمت می‌کشند، باشیم.

 

وی از دانشگاه‌ها به‌عنوان یکی از اماکن تاثیرگذار در کشور یاد کرد و افزود: از سال 1313 تا سال 1384 تعداد دانشگاه‌های دولتی ما حدود 65 دانشگاه است که از سال 84 تا 92 این عدد با 145 دانشگاه رسیده است اما باید توجه داشت تنها به گسترش فیزیکی دانشگاه‌ها نباید بسنده کرد، بلکه باید زیرساخت‌های اساسی در دانشگاه‌ها مانند توجه به علم آموزی پژوهش و دارا بودن هیئت علمی قوی و منسجم فراهم باشد.

 

موسوی با اشاره به افزایش چاه‌های غیرمجاز در کشور عنوان کرد: با افزایش چاه‌های غیر مجاز و کاهش بارش‌های جوی قطعا باعث خواهد شد که در آینده با تنش آبی شدید مواجه شویم که باید برنامه‌ریزی لازم در زمینه مدیریت این موضوع صورت گیرد.

 

وی با تاکید بر اینکه مسئولان باید گره‌های زندگی مردم را باز کنند، تصریح کرد: همه مجموعه حاکمیت و دستگاه‌های نظام باید بر اساس دستور رهبری در خدمت مردم باشند نه اینکه بر سر راه همدیگر مانع تراشی کنند.

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان تاکید کرد: گرفتاری‌هایی که جوانان ما به ویژه دختران در عرصه‌های مختلف از جمله ازدواج و اشتغال دارند زیاد است که باید صدای آنها شنیده شود و درد آنها لمس شود.

 

وی با اشاره به حوادث پیش آمده در کشور طی چند هفته اخیر، یادآور شد: باید از این مسائل درس بگیریم و برنامه‌ریزی دقیق‌تر برای حل مشکلات مردم داشته باشیم.

 

در ادامه این جلسه نیز فرماندار خرم‌دره با بیان اینکه طی یک سال گذشته آسیب‌شناسی مشکلات در شهرستان صورت گرفت، عنوان کرد: با آسیب‌شناسی صورت گرفته بسیاری از مشکلات از جمله احداث هندسی معابر و تعریض را‌ه‌های روستایی صورت گرفت.

 

حجت محمدی اظهار کرد: خدمت‌رسانی به مردم در اولویت دولت تدبیر و امید است.

 

وی با اشاره به تغییرات مدیریتی در چندین اداره شهرستان تصریح کرد جابجایی مدیران بر حسب توانمندی‌های بوده است و هیچ باندبازی و جناح‌بندی در این موضوع دخیل نبوده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: