• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9610-5891-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

عضو شورای شهر خرم‌دره:

کارگران شهرداری بازوان توانمند شهر هستند


عضو شورای شهر خرم‌دره گفت: کارگران شهرداری بازوان توانمندشهرداری هستند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، ابوالفضل مرادی در حاشیه بازدید از نهمین طرح جهادی پاکسازی محله‌های خرم‌دره، اظهار کرد: این طرح بیش از سه ماه است که در شهرخرم‌دره اجرا می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه کارگران شهرداری بازیگر اصلی اجرای این طرح هستند، یادآور شد: کارگران بازوان توانمند شهر هستند، زیرا در راستای ارائه خدمات به شهروندان از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند و وظیفه خود را به نحو احسن انجام می‌دهند.

 

این مسئول با تاکید بر اینکه کارگران زحمتکش چشم و چراغ شهرداری خرم‌دره هستند، خاطرنشان کرد: تلاش شبانه‌روزی این کارگران باعث به ثمر نشستن اهداف تعیین شده از سوی شهرداری خرم‌دره و نمود یافتن آن در سطح شهر شده است.

 

مرادی با تاکید بر اینکه عزم همگانی و همت دو چندان برای توسعه و آبادانی شهر خرم‌دره ضروری است، بیان کرد: باید با همدلی و همکاری بین مدیران و کارکنان شهرداری به ویژه کارگران همه تلاش‌های ما برای مردم خروجی داشته باشد.

 

وی، رمز موفقیت هر شهردار و شورا را همدلی و هم‌فکری اعلام کرد و گفت: برای اجرای پروژه‌های بزرگ و کوچک در شهر و خدمت صادقانه به مردم فقط باید همدل حرکت کردد و از هرگونه حواشی پرهیز کرد.

 

عضو شورای شهر خرم‌دره با اشاره به جایگاه و مقام کار و کارگر در دین مبین اسلام، تصریح کرد: بوسه نبی مکرم اسلام (ص) بر دستان کارگران فلسفه و حکمتی دارد و نشان از جایگاه و شان کارگران دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: