• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9610-5991-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

رئیس آبفای شهرستان ماه‌نشان خبر داد:

تعمیرات اساسی کیوسک‌های آب شیرین‌کن ماه‌نشان


رئیس آبفای شهرستان ماه‌نشان از تعمیرات اساسی و به‌روزرسانی کیوسک‌های آب شیرین‌کن ماه‌نشان خبر داد.

 

حامد اصفهانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به این‌که درخواست‌های مکرر ماه‌نشانی‌ها طی چند روز گذشته در خصوص بهبود کیفیت آب شرب دستگاه‌های آب شیرین‌کن مورد پیگیری و رسیدگی قرار گرفته است، اظهار کرد: تعمیرات اساسی از اواسط دی‌ماه در مدار بهره‌برداری قرار گرفته است و با توجه به آن‌که دستگاه‌ها با حداکثر ظرفیت در حال تصفیه هستند، طی روزهای آتی شاهد جایگزینی آبی با کیفیت بهتر در شبکه آب شیرین‌کن خواهیم بود.

 

این مسئول ادامه داد: ماه‌نشان از دستگاه‌های آب شیرین‌کن برخوردار است و فروش آب شیرین از طریق کیوسک‌های برداشت آب انجام می‌شود. این در حالی است که از ۳۰ دستگاه کیوسک آب موجود در این شهر، پنج دستگاه آب شیرین‌کن، جدید است و در مناطق مختلف شهر نصب شده است.

 

وی با بیان این‌که شوری آب در ماه‌نشان بالا است و ماه‌نشانی‌ها با استفاده از کارت اعتباری، آب شرب خود را دستگاه‌های آب شیرین‌کن دریافت می‌کنند، ادامه داد: آب موجود در شهر ماه‌نشان دارای مواد جامد محلول TDS است و امور آبفای ماه‌نشان، سعی دارد که آب شرب را در حد استاندارد تحویل همشهریان دهد. مشترکان با هر بار قرار دادن کارت بر روی دستگاه، حداکثر حدود ۲۰ لیتر آب برداشت می‌کنند.

 

اصفهانی با تاکید بر این‌که همه آب شرب این شهر به وسیله دستگاه‌های آب شیرین‌کن تأمین و مورد استفاده قرار می‌گیرد، خاطرنشان کرد: مشترکان آب با کارت اعتباری می‌توانند به میزان مورد نیاز آب را از طریق این دستگاه‌ها برداشت کنند. همچنین شهروندان باید در پرداخت به موقع آب بها همکاری داشته باشند تا خدمات بهتری به مردم ارایه شود.

 

رئیس آبفای شهرستان ماه‌نشان با تاکید بر این‌که صبر و حوصله ماه‌نشانی‌ها قابل تقدیر است و نقش زیادی در ارتقای خدمت رسانی دارد، یادآور شد: چند روزی است که مردم از نامطلوبی آب برخی دستگاه‌های آب شیرین‌کن ابراز نارضایتی می‌کنند اما خوشبختانه این مسئله در حال پیگیری و مرتفع شدن است؛ در واقع صد درصد از جمعیت شهری ماه‌نشان زیر پوشش خدمات آب و فاضلاب شهری است و نارضایتی شهروندان از تامین آب‌شرب مغفول نمی‌ماند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: