• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-3988-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

استقبال مناسب بانوان زنجانی از رشته کونگ‌فو


نایب رئیس هیئت کونگ‌فو استان زنجان، از استقبال مناسب بانوان زنجانی از رشته کونگ‌فو خبر داد و گفت: علی‌رغم اطلاع‌رسانی ضعیف از معرفی رشته کونگ‌فو، شاهد حضور پررنگ بانوان از این رشته ورزشی هستیم.

 

شهین رستم‌خانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: هیئت کونگ‌فو استان زنجان از مجموع 40 هیئت فعال ورزشی رتبه 4 را در استان زنجان کسب کرد که این بیانگر عملکرد مناسب این هیئت در استان بوده است.

 

وی افزود: رشته ورزشی کونگ‌فو یکی از رشته‌های مهیج رزمی است که همواره علاقه‌مندان خاص خود را داشته است، فعالیت بانوان در این رشته ورزشی یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که توجه بسیاری ورزشکاران و عموم مردم را به خود جلب کرده است.

 

رستم‌خانی تصریح کرد: در حال حاضر بیش از 400 نفر در بخش بانوان در استان زنجان در رشته کونگ‌فو و در همه رده‌های مشغول فعالیت هستند که این بیانگر استقبال خوب علاقه‌مندان به این رشته ورزشی دارد.

 

این مسئول یادآور شد: متاسفانه آگاهی جامعه کنونی از ورزش کونگ‌فو کم است و این موجب شده تا این رشته ورزشی به‌صورت ناشناخته باقی بماند و این در حالی‌ است که فرا گرفتن هنرهای رزمی در قالب دفاع شخصی لازمه بانوان است تا از هنر دفاع کردن از خودشان در برابر برخی حوادث آموخته باشند که ورزش کونگ‌فو این توان را به بانوان می‌دهد.

 

رستم‌خانی خاطرنشان کرد: خوشبختانه هر روز شاهد جذب بسیاری از بانوان به رشته کونگ‌فو هستیم، به‌طوری‌که هیئت کونگ‌فو استان میزبان بسیاری از علاقه‌مندان به فعالیت در این رشته رزمی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: