• پنجشنبه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-23114-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فعالیت 105 مرکز جامع سلامت شهری و روستایی در زنجان


مسئول سلامت روان معاونت بهداشت دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان اظهار کرد: 45 مرکز جامع سلامت شهری و 60 مرکز سلامت روستایی در استان زنجان فعالیت دارند.

 

شهره نصر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، در حال حاضر بالغ بر 50 روان‌شناس بالینی در مراکز جامع سلامت فعالیت دارند، گفت: 45 مرکز جامع سلامت شهری و 60 مرکز سلامت روستایی در استان زنجان فعال هستند. همچنین این مراکز در طول سال برای تمامی رده‌های سنی خدمات ارزنده‌ای را ارائه می‌کنند و از همین منظر می‌توان اذعان داشت که فعالیت خوبی در این جهت داشته‌اند.

 

وی ادامه داد: برای اینکه این روان‌شناسان نسبت به مسائل به روز باشند به طور مداوم دوره‌های آموزشی برگزار می‌کنند تا از نظر علمی به روز باشند و با هر دستورالعمل جدیدی آموزش‌های لازم به این روانشناسان ارائه می‌شود. همچنین در این آموزش‌ها شیوه‌های مراقبت و ارائه آموزش به روان‌شناسان ارائه می‌شود.

 

مسئول سلامت روان معاونت بهداشت دانشگاه علوم‌پزشکی استان زنجان افزود: روان‌شناسان فعال در مراکز جامع سلامت زیر نظر معاونت بهداشت و ستاد مراکز بهداشتی شهرستان‌ها فعالیت دارند.

 

نصر افزود: جامعه هدف مراکز سلامت شامل رده‌های سنی مختلف است و از همین رو خدمات مراکز جامع سلامت در سه سطح از جمله درمان و پیشگیری و در بخش اعتیاد نیز به شکل کاهش آسیب ارائه می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: