• جمعه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-2787-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

برگزاری طرح‌های مختلف قرآنی در 600 مرکز کانون‌ مساجد زنجان


سرپرست کانون فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان، از برگزاری برنامه‌های قرآنی در راستای تبیین جایگاه قرآن‌کریم در 600 مرکز استان خبر داد و گفت: در حال حاضر طرح‌های مختلف قرآنی در کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان اجرا می‌شود.

 

یوسف عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: برگزاری برنامه‌های قرآنی یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها در کانون‌های فرهنگی و هنری استان محسوب می‌شود که در سطوح مختلف در حال برگزاری است.

 

وی افزود: در حال حاضر در استان 1150 مسجد وجود دارد که در 600 مرکز از جمله مساجد، دانشگاه‌ها و درون زندان‌ها برنامه طرح تلاوت قرآن برگزار می‌شود. همچنین در 300 مرکز طرح تفسیر قرآن‌کریم اجرا می‌شود.

 

عباسی تصریح کرد: قرآن اصلی‌ترین منبع در زندگی افراد محسوب می‌شود که در صورت بهره‌برداری از این منبع، شاهد اثرات مهم در جامعه اسلامی خواهیم بود.

 

وی یادآور شد: اجرای محافل قرآنی در بخش‌های تلاوت، قرائت و تفسیر، از جمله برنامه‌های کانون فرهنگی و هنری مساجد استان محسوب می‌شود که در طول سال برگزار می‌شود.

 

عباسی خاطرنشان کرد: کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد در عرصه‌های مختلفی با برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری فعالیت می‌کنند که خوشبختانه شاهد استقبال خوب نوجوانان و جوانان از برنامه‌های کانون هستیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: