• پنجشنبه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-4288-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

معاون وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد:

ورزش؛ کوتاه‌ترین راه برای برخورداری از نیروی انسانی سالم


معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی وزیر ورزش و جوانان از ورزش به‌عنوان کوتاه‌ترین راه برای برخورداری از نیروی انسانی سالم عنوان کرد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، عبدالحمید احمدی عصر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیران‌کل ورزش و جوانان استان زنجان که در سالن کنفرانس اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان برگزار شد، با بیان اینکه داشتن مسئولیت برای خدمت به مردم، سرشار از گلایه‌ها و قدردانی‌ها است، افزود: همه کسانی که خالصانه در مسئولیت‌هایی که بر عهده دارند، تلاش می‌کنند، با خداوند معامله کرده‌اند.

 

وی با تاکید بر اینکه امروز جامعه ورزشی استان زنجان باید به انتخاب وزیر ورزش و جوانان که شناخت دقیقی از استان دارند، اعتماد داشته باشند، تصریح کرد: بی‌شک، حوزه ورزش و جوانان به طور مستقیم با مردم سر و کار دارد و در اصل، مخاطبان این حوزه خود مردم هستند، لذا باید بتوانیم گستره خدمت‌رسانی به مردم در این عرصه را بیشتر کنیم.

 

این مسئول با بیان اینکه مردم از ورزش انتظار دارند و در این راستا باید نسبت به توسعه ورزش همگانی اقدام کنیم، اظهار کرد: نیاز امروز در حوزه ورزش این است که بتوانیم از همه ظرفیت‌ها در حوزه ورزش به طور کامل استفاده کنیم؛ چرا که برخورداری از این ظرفیت‌ها باعث می‌شود تا مردم بتوانند بیش از گذشته به سمت ورزش سوق پیدا کنند.

 

احمدی در ادامه با اشاره به اینکه باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که همه مردم استان تحت پوشش فعالیت‌های ورزشی قرار گیرند، افزود: اگر این مهم فراهم شود، به نشاط مردم کمک کرده‌ایم. ما معتقدیم باید ورزش را به‌عنوان عنصری سلامت‌بخش توسعه دهیم؛ چرا که اول از همه نیاز به جامعه سالم داریم و برای رسیدن به آنچه که از آن به‌عنوان توسعه یاد می‌کنیم، نیاز به نیروی انسانی سالم داریم که کوتاه‌ترین راه برای برخورداری از این نیرو نیز ورزش است.

 

به گزارش ایسنا، در مراسم تودیع و معارفه مدیران‌کل ورزش و جوانان استان زنجان، علی جوان تودیع و علی خلیلی به‌عنوان مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان زنجان معارفه شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: