• پنجشنبه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-4388-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان:

وظیفه امروز ما ایجاد آرامش در جامعه است


معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان تاکید کرد: وظیفه امروز ما ایجاد آرامش در جامعه است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سیدبیوک موسوی عصر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیران‌کل ورزش و جوانان استان زنجان که در سالن کنفرانس اداره‌کل ورزش و جوانان استان برگزار شد، با بیان اینکه پایه‌های ورزش بر توانمندی‌های مردم استوار است، افزود: امروز این جوانان هستند که با افتخارآفرینی در میادین مختلف، پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را در اقصی‌نقاط جهان به اهتزاز درمی‌آورند.

 

وی با اشاره به اینکه ما نیز گمان نمی‌کردیم که این اتفاقات (تودیع و معارفه مدیران‌کل ورزش و جوانان استان زنجان) با این سرعت رخ دهد، تصریح کرد: بدون شک، وزیر ورزش و جوانان که شناخت کافی از ظرفیت‌های استان زنجان دارد، تصمیمی اتخاذ کرده است که همه ما باید به این تصمیم احترام گذاشته و امیدوار باشیم ورزش زنجان در مسیر پیشرفت قرار گیرد.

 

این مسئول با تاکید بر اینکه همه کسانی که مسئولیتی بر عهده دارند، نقاظ ضعف و قوتی دارند و هیچ‌کس بدون ضعف نیست، اظهار کرد: ما نیز به این ضعف‌ها اذعان داریم اما همه این ضعف‌ها در بحث اداری بوده و همه ما به پاک‌دستی مدیرکل سابق ورزش و جوانان ایمان داریم اما انتظار داشتیم این تغییرات به گونه دیگری رقم می‌خورد.

 

موسوی خطاب به وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: نباید به افرادی که قبلا در استان مسئولیتی داشته‌اند، اجازه داده شود تا در امور داخلی استان دخالت کنند که اگر این اجازه داده نمی‌شد، امروز شاهد این اتفاقات نبودیم و چه بسا اگر نواقصی هم در عملکرد حوزه ورزش و جوانان استان زنجان بود، باید به صورت دوستانه گوشزد داده می‌شد.

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان در ادامه با تاکید بر اینکه وظیفه امروز ما ایجاد آرامش در جامعه است، خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم فضای آرام و توأم با دوستی را در استان ایجاد کنیم، از طرفی معتقدیم روسای هیئت‌های ورزشی سفیران فرهنگی استان هستند و می‌توانند با کمک رسانه‌ها به ایجاد چنین فضایی در استان کمک کنند.

 

به گزارش ایسنا، در مراسم تودیع و معارفه مدیران‌کل ورزش و جوانان استان زنجان، علی جوان تودیع و علی خلیلی به‌عنوان مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان زنجان معارفه شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: