• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-24214-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل شرکت آبفای استان زنجان خبر داد:

اجرای پروژه آزمایشگاه مرکزی زنجان با 240 میلیارد ریال اعتبار


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان از اجرای پروژه آزمایشگاه مرکزی آب زنجان با اعتباری بالغ بر 240 میلیارد ریال خبر داد.

 

علیرضا جزءقاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با اشاره به اجرای پروژه آزمایشگاه مرکزی آب زنجان با 240 میلیارد ریال اعتبار، افزود: همچنین پروژه تصفیه‌خانه آب شهرهای ابهر و خرم‌دره پس از سال‌ها رکود به پیشرفت فیزیکی 70 درصد رسیده و تابستان سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

وی در ادامه به پوشش صد درصدی مشترکین شهری در استان زنجان اشاره و تصریح کرد: طی سه سال گذشته در حوزه مشترکان و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان زنجان، سیستم نرم‌افزاری مشترکین در همه 21 شهر این استان تحت شبکه قرار گرفته و قرائت آنلاین کنتور نیز در این استان راه‌اندازی شده است.

 

این مسئول با تاکید بر ضرورت فرهنگ‌سازی برای پرداخت آب‌بها از سوی مشترکان، تصریح کرد: وصول مطالبات شرکت آب و فاضلاب استان زنجان جزو اولویت‌های این شرکت قرار گرفته و این بخش بیشتر از همیشه فعال شده است.

 

وی به اجرای پروژه‌های متنوع در شرکت آب و فاضلاب استان زنجان اشاره کرد و یادآور شد: ارتقای مدول اول و اجرای مدول دوم تصفیه‌خانه فاضلاب زنجان با 110 میلیارد تومان اعتبار به روش BOT  از جمله این طرح‌ها است که پیش‌‌بینی می‌کنیم ارتقای مدول اول این تصفیه‌خانه سال آینده به بهره‌برداری برسد.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان همچنین به اجرا و بهره‌برداری از تصفیه‌خانه فاضلاب ماه‌نشان اشاره کرد و افزود: تصفیه‌خانه شهر زرین‌رود با 73 درصد پیشرفت و نیز احداث تصفیه‌خانه شهر دندی در دست اجرا قرار دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: