• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-4785-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

با صدور حکمی از سوی وزیر کشور؛

«مهرداد سلطانی» معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان شد


طی حکمی از سوی وزیر کشور، با پیشنهاد استاندار زنجان، مهرداد سلطانی به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان منصوب شد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، با صدور حکمی، دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور به پیشنهاد استاندار زنجان و تایید معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت كشور، مهرداد سلطانی را به عنوان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان برگزید.

 

در این حکم آمده است؛

 

به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار زنجان و تایید معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی، جنابعالی را به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان منصوب می‌نمایم.

 

ایجاد هماهنگی در زمینه‌های فنی و عمرانی، نظارت بر تهیه و تصویب طرح‌های توسعه و عمران شهری و روستایی، تشخیص نیازمندی‌های عمرانی و تعیین اولویت‌ها، نظارت بر اجرای طرح‌های عمرانی دستگاه‌های استانی و نحوه عملکرد جذب اعتبارات، برقراری تعامل لازم با مدیران دستگاه‌ها و شوراهای اسلامی شهر و روستا در جهت پیشبرد پروژه‌های عمرانی و رشد و توسعه متوازن مناطق، نظارت و مراقبت بر نحوه ساخت و سازها، توجه به الگوی شهرسازی و معماری اسلامی ایرانی و ارائه منظم گزارش عملکرد و پیشرفت برنامه‌ها به معاونت مزبور از اهم وظایفی است که انتظار دارد در چارچوب قوانین و مقررات جاری و اسناد فرادست و در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید با بهره‌گیری از استعدادها و تجارب نیروهای لایق و متخصص بدان اهتمام نمایید.

 

توفیق روزافزون‌تان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای "مدظله العالی" از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.

 

گفتنی است، مهرداد سلطانی که پیش از این معاون شهردار زنجان بوده است، مسئولیت‌هایی همچون عضویت در هیئت علمی گروه معماری دانشگاه زنجان، مسئول طراحی مجموعه مذهبی و مصلای ماه‌نشان و تهیه طرح احیای سر در مسجد جامع و بدنه تاریخی خیابان امام زنجان را در کارنامه کاری خود دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: