• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-25614-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان خبر داد:

کمک 286 میلیون تومانی زنجانی‌ها به ساخت مسکن برای زلزله‌زدگان


مدیرکل کمیته امداد استان زنجان، از کمک 286 میلیون تومانی زنجانی‌ها به ساخت مسکن برای زلزله‌زدگان خبر داد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، هدایت صفری در جمع خبرنگاران با بیان این‌که جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای زلزله‌زدگان کرمانشاه با هدف کمک به ساخت 100 واحد مسکونی برای زلزله‌زدگان ادامه دارد، اظهار کرد: تلاش می‌کنیم با ایجاد کمپین‌ها و پویش‌های مردمی، زمینه مشارکت اقشار مختلف را در جهت کمک به ساخت مسکن برای زلزله‌زدگان کرمانشاه فراهم کنیم. این در حالی است که خوشبختانه با همت ورزشکاران ملی‌پوش رشته‌های مختلف ورزشی استان، کمپین انسانیت به منظور جمع‌آوری کمک‌های نقدی برای زلزله‌زدگان کرمانشاه تشکیل شده است.

 

این مسئول با اشاره به این‌که از آغاز جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای زلزله‌زدگان کرمانشاه تاکنون، خیران زنجانی بیش از 5 میلیارد و 220 میلیون تومان به آسیب‌دیدگان زلزله کمک کرده‌اند، ادامه داد: از مجموع کمک‌های جمع‌آوری ‌شده برای زلزله‌زدگان کرمانشاه، 4 میلیارد و 934 میلیون تومان در قالب کمک‌های غیر نقدی بوده است؛ در واقع مردم استان زنجان همواره در مشارکت‌های اجتماعی به ویژه کمک به آسیب‌دیدگان بلایای طبیعی همدل بوده‌اند و امیدواریم که با مشارکت مطلوب زنجانی‌ها، زمینه ساخت 100 واحد مسکونی برای کرمانشاهی‌ها فراهم شود.

 

وی افزود: شهروندان برای این‌که به نیات خیرخواهانه خود جامه عمل بپوشانند و سهمی هر چند اندک در ساخت سرپناه برای هم‌نوعان آسیب دیده خود در زلزله کرمانشاه داشته باشند، می‌توانند کمک‌های نقدی خود را با هر مبلغی به شماره حساب 0108640425009 نزد بانک ملی و یا شماره کارت 6037991199521133 واریز کنند.

 

صفری با اشاره به این‌که خیران می‌توانند سئوال‌های خود را در این زمینه از طریق شماره تلفن 02433778195 بپرسند، ادامه داد: آلام ناشی از وقوع زلزله کرمانشاه، فوت پدر و مادر و سایر اعضای برخی خانواده‌ها، بی‌سرپرستی کودکان و پیامدهای روحی و روانی ناشی از آن دغدغه همه مسئولان است. از این‌رو کمیته امداد هم مانند سایر دستگاه‌ها برای کاهش تبعات ناشی از این زلزله از هیچ خدمتی فروگذار نیست و دست یاری خیران را به گرمی می‌فشارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: