• چهارشنبه ۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9611-2791-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور تاکیدکرد:

ضرورت توجه به نقش شهرهای کوچک و میانی در حل مشکلات کشور


معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: در حل برخی از مشکلات کشور باید به نقش شهرهای کوچک و میانی توجه شود .

 

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سعیدرضا جندقیان شامگاه دیروز با حضور در شهرستان خرم‌دره از قابلیت‌های این شهرستان و روستای سوکهریز بازدید به عمل آورد .

 

وی در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در زمینه مشکلات جمعیتی و مهاجرت در وهله اول همه توجهات به سمت روستاها و یا کلان‌شهرها برای حل مشکلات است، اظهار کرد: مشکلی که در این وسط نادیده گرفته شده است عدم توجه به شهرهای کوچک و میانی است .

 

وی تاکید کرد: شهرهای کوچک و میانی اگر توانمند و قابل باشند جمعیت را در روستاها نگه می‌دارند   و توزیع درست خدمات در شهرهای کوچک و میانی جمعیت را دوباره به روستاها برمی‌گرداند و اگر خدمات به درستی در این مناطق توزیع شود، صرف هزینه برای رفت و آمد را برای روستائیان اقتصادی می‌کند که این امر نیازمند مطالعه است .

 

جندقیان با تاکید بر ضرورت توجه به حوزه گردشگری و قابلیت‌های آن، تصریح کرد: در عصر حاضر همه چیز ممکن است تحت‌الشعاع فاصله قرار گیرد، اما فواصل طی سالیان آینده ممکن است حذف شود اما تنها چیزی که حذف نمی‌شود تفریح مردم است .

 

وی با اشاره به پتانسیل‌های استان زنجان در حوزه گردشگری، اظهار کرد: استفاده بهینه از این پتانسیل‌ها می‌تواند ثروت و آرامش را برای مردم استان به ارمغان آورد .


این مسئول با اشاره به اینکه برگزاری جشنواره‌های مختلف موجب ایجاد نشاط در میان مردم‌می‌شود، به جشنواره‌های برگزار شده در استان اشاره کرد و افزود: می‌توان این جشنواره‌ها را به صورت ملی نیز در استان برگزار کرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: