• پنجشنبه ۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-7014-5
  • خبرنگار : 28009
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل موسسه خیریه روزبه زنجان:

"زر گالری" 6 بهمن افتتاح می‌شود

 

مدیرعامل موسسه خیریه روزبه زنجان، فرصتی برای تجاری‌سازی کسب و کارهای کوچک است و روز 6 بهمن افتتاح می‌شود .

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، فرح جمالی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: موسسه خیریه روزبه در راستای ماموریت‌های کارآفرینی و کمک به توسعه بازار کسب و کارهای کوچک، گامی نو برداشته است و با ایجاد یک فضای مناسب به عنوان گالری نمایش و فروش آثار و تولیدات کسب و کارهای کوچک، فضای نو برای تجاری‌سازی محصولات جامعه هدف خود ایجاد کرده است .

 

وی با بیان این‌که از این پس "زرگالری" روزبه محل معرفی و عرضه محصولات، خدمات و ایده‌های نوین جامعه هدف است و زمینه را برای ایجاد فرصت‌های نو فراهم می‌کند، ادامه داد: "زر گالری"، روز جمعه، ششم بهمن ماه، با نمایشگاه آثار نقاشی مهدی بختیاری اولین گام خود را بر می‌دارد .

 

جمالی با اشاره به این‌که موسسه خیریه روزبه، نمونه عملی بارزی از یک کانون سرمایه‌گذاری اجتماعی است، تصریح کرد: این موسسه طی 15 سال فعالیت خود نشان داده است که اگر به گرسنه ماهی ندهیم و ماهیگیری بیاموزیم، می‌توانیم با هزینه کمتری بخش مهمی از آسیب‌های ناشی از فقر را پیشگیری کنیم .

 

مدیرعامل موسسه خیریه روزبه زنجان یادآور شد: موسسه خیریه استاد روزبه زنجان فرصتی برای مهارت‌آموزی و ایجاد اشتغال زنان سرپرست خانواده ایجاد می‌کند و می‌کوشد تا ضمن فراهم کردن زمینه برخورداری از شاخص‌های رفاه اجتماعی مبارزه با فقر اقتصادی و فقر فرهنگی را هدف اصلی خود قرار دهد .

 

به گزارش ایسنا، زرگالری از عصر روز جمعه 6 بهمن در محل اراضی پایین کوه، فاز4، میثاق 13 آغاز به کار خواهد کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: