• یکشنبه ۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-1484-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان خبر داد:

بازگشت واحدهای تولیدی تعطیل به چرخه تولید


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: از ابتدای امسال چند واحد تولیدی تعطیل به چرخه تولید بازگشته‌ است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، ناصر فغفوری شامگاه دیروز در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان، اظهار کرد: در 9 ماهه امسال هیچ واحد تولیدی و یا کارخانه‌ای به لیست واحدهای تعطیلی افزوده نشده که این مهم نتیجه عملکرد مطلوب بخش خصوصی در استان است، همچنین چند واحد تولیدی نیز از لیست واحدهای تولیدی خارج شده است.

 

این مسئول ادامه داد: از ابتدای سال تا پایان ۱۰ ماهه مجموعه‌هایی مانند ابهرریس، گل‌ریس، چینی نور، کریستال ایران، شادن، هیدروفیل و ... مجموعه‌هایی هستند که به چرخه تولید بازگشته‌اند.

 

وی افزود: برخی از این واحدهای تولیدی همانند روغن نباتی جهان، سال‌جاری تعطیل شد و امسال نیز دوباره به چرخه تولید بازگشته است.

 

فغفوری خاطرنشان کرد: تلاش شده که دوباره واحدهای بازگشته به چرخه تولید، فعالیت‌شان متوقف نشود که این مهم از مزیت‌های استان است و امیدواریم این روند ادامه پیدا کند و هرسال بخشی از واحدهای تعطیل به چرخه تولید بازگشته تا بخشی از مشکل اشتغال حل شود.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان یادآور شد: در راستای اجرای مصوبات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان، به طور جدی به‌دنبال شناسایی واحدهای تعطیل و نیمه‌تعطیل و راه‌اندازی مجدد آن‌ها در استان هستیم.

 

وی در ادامه در رابطه با مشکلات واحد پتروشیمی استان در رابطه با مالیات بر ارزش‌افزوده و اداره‌کل امور مالیاتی همچنین دریافت کارت بازرگانی برای واردات ماشین‌آلات تولید، توضیحاتی را ارائه کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: