• یکشنبه ۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-1584-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان تاکید کرد:

لزوم رعایت مسائل زیست‌محیطی در فعال‌سازی واحدهای تولیدی


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان گفت: در فعال‌سازی واحدهای تولیدی باید مسائل زیست‌محیطی در نظر گرفته شود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، فرامرز نیک‌سرشت شامگاه دیروز در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، اظهار کرد: علی‌رغم اینکه فعال‌سازی واحدهای تولیدی در اولویت برنامه‌های مدیریت عالی استان قرار دارد، اما رعایت مسائل بهداشتی و زیست‌محیطی به ویژه در حوزه تولید مواد غذایی، بسیار مهم و موثر است.

 

این مسئول ادامه داد: رعایت مسائل زیست‌محیطی به حدی مهم است که نباید اجازه داد تا سلامت هزاران نفر از افراد جامعه به دلیل فعالیت یک واحد تولید موادغذایی غیربهداشتی، به خطر بیافتد.

 

وی با بیان اینکه نباید به دلیل اشتغال افراد معدودی در این واحدها، از اجرای قوانین چشم‌پوشی کرد، افزود: تعطیلی حتی یک واحد تولید مواد غذایی متخلف و غیر استاندارد نیز به نفع سلامت جامعه است و به همین دلیل باید مانع فعالیت واحدهایی شد که بدون رعایت موارد بهداشتی و زیست‌محیطی، فعالیت می‌کنند.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان، تاکید کرد:  ضروری است تا پروانه اشتغال شش ماهه و به صورت موقت برای واحدهایی که احتمال ایجاد آلایندگی در محیط دارند، صادر شود تا در این مدت، نسبت به جابه‌جایی واحدها به محلی دیگر، اقدام موثر انجام شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: