• یکشنبه ۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9611-4891-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرم‌دره:

خیرین و اولیای مشارکت‌جو، دستان پرتوان مدارس هستند


مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرم‌دره گفت: خیرین و اولیای مشارکت جو دستان پرتوان مدارس هستند .

 

لعیا جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اسلام را دین سپاس از محسنین معرفی کرد و گفت: اگر آیات قرآن را مرور کنیم در می‌یابیم که این کتاب هدایت، همواره ۲ عامل موثر در حیات انسان‌ها را مورد تشکر قرار داده است که این دو عامل خداوند متعال و والدین هستند.


وی در ادامه افزود: محسنین و خیرین و کسانی که در خدمت مردم هستند نیز در ردیف این دو گروه قرار می‌گیرند .


جعفری با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش قدردان خیرین و اولیای مشارکت جویی است که در سال‌جاری با دستان سخاوتمند وپر مهرخود گره از مشکلات مدارس شهرستان گشوده‌اند هست، اظهار کرد: خیرین و اولیای مشارکت جو، دستان پرتوان مدارس هستند.


وی با بیان اینکه دانایی، توانایی می آورد و محل تحقق این مهم مدرسه است، گفت: باتوجه به نارسایی‌ها و کمبود منابع دولتی حضور خیرین در امر اداره کرد مجموعه آموزش و پرورش ضروری بوده و نقش پررنگ خیرین در این امر خیلی مهم است.


مدیر آموزش و پرورش شهرستان خرم‌دره با اشاره به اینکه دانش‌آموزان، نيكوكاري را از خيرين می آموزند، یادآور شد: خيرين بذر نيكوكاري را در دل دانش‌آموزان مي‌كارند و درس گذشت و فداکاری را به آنان می‌آموزند.


جعفری با بیان اینکه مهمترین سرمایه هر کشور نیروی انسانی آن کشور است، تاکید کرد: خمیر مایه این سرمایه پس از خانواده با محوریت آموزش و پرورش در مدارس شکل می گیرد.


این مسئول با اشاره به اینکه هر جامعه‌ای که به آموزش و پرورش بها دهد موفق‌تر است، افزود: امروز برخلاف گذشته که داشتن منابع طبیعی را ثروت یک کشور می‌دانستند تربیت نیروی انسانی کارآمد نشانه ثروتمندی و دستیابی به اهداف عالی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: