• دوشنبه ۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-1787-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

جدول پخش فیلم‌های جشنواره فجر در زنجان


با آغاز پیش‌فروش بلیت فیلم‌های جشنواره فیلم فجر، علاقه‌مندان به سینما برای دیدن فیلم‌هایی که قرار است به صورت هم‌زمان در سینما بهمن زنجان اکران شود، لحظه‌شماری می‌کنند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، در اولین روز این جشنواره (شنبه 14 بهمن‌ماه) فیلم «چهارراه استامبول» به کارگردانی مصطفی کیایی در ساعت ١٦ اکران می‌شود. در همین روز ور در ساعت 18.30 دقیقه پرده سینما بهمن زنجان به اکران فیلم «ماهورا» به کارگردانی حمید زرگرنژاد اختصاص خواهد یافت و سومین فیلمی که قرار است در اولین روز این جشنواره به نمایش درآید، فیلم «جاده قدیم» به کارگردانی بهرام بهرامیان در ساعت ٢١ است.

 

در دومین روز این جشنواره (یکشنبه 15 بهمن‌ماه) فیلم «دارکوب» به کارگردانی بهروز شعیبی در ساعت ١٦، فیلم «بمب» به کارگردانی پیمان معادی در ساعت 18.30 دقیقه و فیلم «مغزهای کوچک زنگ‌زده» به کارگردانی هومن سیدی در ساعت ٢١ به نمایش درمی‌آید. همچنین در سومین روز جشنواره (دوشنبه 16 بهمن‌ماه) پرده سینما بهمن زنجان اختصاص به اکران فیلم‌های «امیر» به کارگردانی نیما اقلیما در ساعت ١٦، «به وقت شام» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا در ساعت 18.30 دقیقه و «چهارراه استامبول» در ساعت ٢١ خواهد داشت.

 

چهارمین روز (سه‌شنبه 17 بهمن‌ماه) جشنواره استانی فیلم فجر با اکران فیلم‌های «مغزهای کوچک زنگ‌زده» در ساعت ١٦، «جاده قدیم» در ساعت 18.30 دقیقه و «خجالت نکش» به کارگردانی رضا مقصودی در ساعت ٢١ پشت سر گذاشته خواهد شد. آنچه که علاقه‌مندان به هنر هفتم در پنجمین روز (چهارشنبه 18 بهمن‌ماه) جشنواره استانی فیلم فجر از دیدگان خود می‌گذرانند، مربوط به فیلم‌های «به وقت شام» در ساعت ١٦، «خجالت نکش» در ساعت 18.30 دقیقه و «امیر» در ساعت ٢١ خواهد بود.

 

زنجانی‌های علاقه‌مند به جشنواره استانی فیلم فجر می‌توانند در ششمین روز (پنج‌شنبه 19 بهمن‌ماه) این جشنواره، نظاره‌گر فیلم‌های «خجالت نکش» در ساعت ١٦، «مغزهای کوچک زنگ‌زده» در ساعت 18.30 دقیقه و «بمب» در ساعت ٢١ باشند. هفتمین روز (جمعه 20 بهمن‌ماه) این جشنواره نیز اختصاص به اکران فیلم‌های «جاده قدیم» در ساعت ١٦، «دارکوب» در ساعت 18.30 دقیقه و «سوء تفاهم» به کارگردانی احمدرضا معتمدی در ساعت ٢١ خواهد داشت.

 

هشتمین روز (شنبه 21 بهمن‌ماه) این جشنواره نیز با اکران فیلم‌های «بمب» در ساعت ١٦، «چهارراه استامبول» در ساعت 18.30 دقیقه و «دارکوب» در ساعت ٢١ پشت سر گذاشته خواهد شد و در نهایت فیلم‌هایی که قرار است در آخرین روز (یکشنبه 22 بهمن‌ماه) این جشنواره به نمایش درآیند شامل «ماهورا» در ساعت ١٦، «امیر» در ساعت 18.30 دقیقه و «به وقت شام» در ساعت ٢١ است.

 

همچنین قرار است پنج فیلم ویژه کودک در ایام جشنواره استانی فیلم فجر در زنجان به نمایش درآید که شامل فیلم‌های انیمیشن «فیل‌شاه» به کارگردانی هادی محمدیان، «قهرمانان کوچک» به کارگردانی حسین قناعت، انیمیشن «دنیای کیف‌ها» به کارگردانی حمید نخعی، «دزد و پری» به کارگردانی حسین قناعت و «شکلاتی» به کارگردانی سهیل موفق بوده و قرار است همه این فیلم‌ها در ساعت 10 صبح به اکران درآید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: