• سه شنبه ۱۰ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-14914-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

مدیر فرودگاه زنجان:

پرواز زنجان ـ کیش باید رونق یابد


مدیر فرودگاه زنجان تاکید کرد: پرواز زنجان ـ کیش که به تازگی راه‌اندازی شده است، در صورت استقبال نکردن هم‌استانی‌ها، از لیست پروازهای فرودگاه زنجان خارج می‌شود.

 

محمد قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه پروازهای زنجان ـ کیش بعد از نزدیک به دو سال رایزنی و تلاش مجدانه، سرانجام از 18 دی‌ماه آغاز شده و تا به امروز نیز تداوم داشته است، افزود: در هفته دو روز و روزهای دوشنبه و پنج‌شنبه شاهد برقراری پروازهای زنجان ـ کیش و زنجان ـ مشهد از این فرودگاه هستیم.

 

وی با اشاره به اینکه تا به امروز هفت پرواز زنجان ـ کیش از فرودگاه زنجان انجام شده است، تصریح کرد: با توجه به اینکه در روزهای آغازین پرواز، استقبال چندانی از این پروازها نداشتیم، چارتر این پرواز متضرر می‌شد که این روند رفته رفته بهبود یافت اما انتظار داریم استقبال از این پروازها افزایش یافته و بخش خصوصی که مسئولیت این پروازها را بر عهده دارد، متضرر نشود.

 

این مسئول با تاکید بر اینکه راه‌اندازی پرواز زنجان ـ کیش فرصتی برای توسعه استان بوده و به هر میزان که تعداد پروازها از فرودگاه زنجان افزایش یابد، این زیرساخت می‌تواند خدمات بهتری را به مردم استان و سایر هم‌وطنان بدهد، اظهار کرد: مهم‌ترین دغدغه حال حاضر در زمینه پروازهای زنجان ـ کیش، بحث استقبال مسافران از این پرواز است که امیدواریم این روند در روزهای آینده بهتر شود.

 

به گزارش ایسنا، پرواز زنجان ـ کیش روزهای دوشنبه و پنج‌شنبه هر هفته از فرودگاه زنجان انجام می‌شود که ساعت پرواز از فردگاه زنجان به مقصد کیش 10.30 دقیقه است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: