• پنجشنبه ۱۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-786-5
  • خبرنگار : 28006
  • منبع خبر : ----

به همت دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان محقق می‌شود؛

برگزاری سمینار معادلات دیفرانسیل، سیستم‌های دینامیکی و کاربردها در زنجان


چهاردهمین سمینار معادلات دیفرانسیل، سیستم‌های دینامیکی و کاربردها به همت دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه برگزار می‌شود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، چهاردهمین سمینار معادلات دیفرانسیل، سیستم‌های دینامیکی و کاربردها به همت دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه برگزار می‌شود.

 

این همایش در تاریخ 26 الی 28 تیرماه 97 در دانشگاه برگزار خواهد شد. این سمینار با هدف گردآوری محققانی از سراسر جهان در زمینه معادلات دیفرانسیل، سیستم‌های دینامیکی و کاربردهای آنها و ایجاد محیط مناسب برای به اشتراک‌گذاشتن آخرین آرا و نظرات علمی در این زمینه‌، کار خود را آغاز می‌کند.

 

شایان ذکر است محورهای همایش شامل معادلات دیفرانسیل معمولی، معادلات دیفرانسیل با مشتقات نسبی، سیستم های دینامیکی، است.

 

گفتنی است، این سمینار از مجموعه سمینارهای تخصصی انجمن ریاضی ایران است که طیف گسترده‌ای از موضوعات همچون دستگاه‌های دینامیکی زمان - پیوسته و زمان - گسسته (نظریه انشعاب، نظریه آشوب، دستگاه‌های هامیلتونی، دستگاه‌های متقارن و نظریه ارگودیک و ...)، نظریه کیفی معادلات دیفرانسیل (نظریه کلاسیک، مسئله شانزدهم هیلبرت، مسائل با شرط مرزی و ...) و کاربردها (ریاضیات زیستی، مکانیک، اقتصاد، مخابرات و علوم کامپیوتر، مسائل معکوس، ریاضیات مالی، کنترل و ...) را شامل می‌شود.

 

پیش از این سیزدهمین سمینار بین‌المللی «معادلات دیفرانسیل، سیستم‌های دینامیکی و کاربردها» 23 تیرماه سال گذشته در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد اما این دوره از سمینار در دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: