• پنجشنبه ۱۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-3184-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

رئیس خانه معدن ایران خبر داد:

همکاری خانه معدن با وزارت کشور در راستای ایجاد اشتغال


رئیس خانه معدن ایران گفت: خانه معدن ایران در راستای ایجاد اشتغال با وزارت کشور همکاری می‌کند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان محمدرضا بهرامن ظهر امروز در حاشیه افتتاح خانه معدن استان زنجان، در جمع خبرنگاران ایسنا و ایرنا، اظهار کرد: خانه‌ معدن توافق‌نامه‌هایی با وزارت کشور دارد و از آنجایی که وزارت کشور به دنبال اجرای احکام اقتصاد مقاومتی است و یکی از مبانی اقتصاد مقاومتی شفاف‌سازی در محیط‌های کاری و شناسایی موانع آن و ... است.

 

این مسئول ادامه داد: خانه معدن برای همکاری با وزارت کشور در راستای ایجاد اشتغال، اطلاعات کامل در این موارد که نیاز بوده را در اختیار وزارت کشور قرار داده و سیاست‌های بالا بردن ظرفیت کسب و کار و چگونگی افزایش آن اقداماتی موثر انجام شده است.

 

وی در رابطه با وثیقه گرفتن پروانه ‌بهره‌برداری معادن برای دریافت تسهیلات، افزود: خانه معدن سال‌ها به دنبال آن بود که بانک‌ها پروانه بهره‌برداری معادن را به عنوان وثیقه تسهیلات دریافت کنند که در حال حاضر با هماهنگی‌هایی که به عمل آمده، فرآیند اجرایی این مهم در حال عملیاتی شدن است.

 

بهرامن با بیان اینکه خانه معدن ایران یکی از متولیان امور بخش خصوصی است، خاطرنشان کرد: تصمیم‌هایی که گرفته می‌شود می‌تواند نتایج مثبتی را برای همه بخش‌ها داشته باشد و اخذ پروانه بهره‌برداری معادن به هنگام دریافت تسهیلات برای همه بخش‌ها موثر بوده و راهکارهایی نیز با بانک‌ها در سطح کلان در حال رایزنی است.

 

رئیس خانه معدن ایران، یادآور شد: از آنجایی که بانک‌ها بخش معدن را نمی‌شناسند، وثیقه را نامطمئن می‌دانستند ولی این مسئله برای آنان تبیین شده که وثیقه پروانه بهره‌برداری معدن از وثیقه و سند ملک و خانه معتبرتر است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: