• پنجشنبه ۱۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9611-7291-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

استاندار زنجان عنوان کرد:

خیرین، پیشگامان حوزه بهداشت و درمان خرم‌دره


استاندار زنجان گفت: خیرین پیشگامان حوزه بهداشت و درمان شهرستان خرم‌دره هستند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، اسدالله درویش‌امیری عصر امروز در مراسم افتتاح واحد سی‌تی اسکن شهرستان خرم‌دره با بیان اینکه توزیع خدمات یکی از کارهای خوبی است که در کشور صورت می‌گیرد، اظهار کرد: اگر خدمات در اقصی نقاط کشور توزیع نشود مردم ما متحمل خسارت جانی و اقتصادی خواهند شد.

 

وی با اشاره به اینکه برای احداث ساختمان سی‌تی اسکن و خرید دستگاه بیش از ۳ میلیارد تومان هزینه شده است، تاکید کرد: خیرین نقش تاثیرگذاری در خرید و احداث ساختمان دستگاه سی‌تی اسکن شهرستان خرم‌دره ایفا کرده و در بسیاری از پروژه‌های بهداشت و درمان شهرستان پیش‌قدم هستند.

 

این مسئول با اشاره به اینکه هر بیماری که با استفاده از این دستگاه سلامتش را دریابد از اجر و ثوابش خیرین نیز برخوردار خواهند شد، تصریح کرد: دعای بهبودیافتگان بدرقه راه هزینه‌کنندگان در خرید دستگاه سی‌تی اسکن خواهد بود.

 

به گزارش ایسنا، دستگاه سی‌تی اسکن خریداری شده جزو پیشرفته‌ترین دستگاه‌های موجود بوده که به صورت ۱۶ اسلایس دارای دقت سرعت حجم بالای اطلاعات کسب شده و امکان بازیابی تصاویر بوده که علاوه بر انجام اسکن بسیار دقیق، قادر به انجام اکثر آنژیوگرافی‌ها مانند آنژیوگرافی عروق و مغز است.

 

برای خرید این دستگاه ۴۴۰ هزار یورو هزینه شده است که ۷۵ درصد آن توسط وزارت بهداشت و ۲۵ درصد توسط خیرین تامین شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: