• جمعه ۱۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-3388-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

/مرحله سوم رقابت‌های واترپلو لیگ زیر 17 سال کشور/

نماینده زنجان به دو برد ارزشمند دست یافت


نماینده واترپلو زنجان در رقابت‌های لیگ زیر 17 سال کشور توانست با کسب دو برد ارزشمند در روز دوم، جایگاه خود را در جدول رده‌بندی ارتقا دهد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، دومین روز از مرحله سوم سومین دوره رقابت‌های واترپلو لیگ زیر 17 سال کشور از روز چهارشنبه (11 بهمن‌ماه) به میزبانی استخر شهید شهبازی مجموعه ورزشی 15 خرداد زنجان آغاز شد و هفت تیم‌ حاضر در گروه سوم این رقابت‌ها باید به مدت سه روز دیدارهای خود را در این مرحله به میزبانی زنجان برگزار کنند.

 

با توجه به عدم حضور دو تیم فارس و آینده‌سازان از گروه سوم این مسابقات در این مرحله، همه نتایج این تیم در مقابل حریفان ۵ به صفر به سود تیم حریف ثبت شد و بدین ترتیب تیم صنایع روی خمسه زنجان در دو دیدار خود مقابل این تیم‌ها به دو برد بی‌دردسر دست یافت.

 

در دومین روز این رقابت‌ها، تیم صنایع روی خمسه زنجان ابتدا به مصاف تیم امید آزادی رفت و توانست در این دیدار به یک پیروزی قاطع با نتیجه 7 بر یک دست یافته و چهارمین برد متوالی خود را کسب کند. تیم‌های آبمیوه سجاد و شرکت ساختمانی ماندنی نیز در یک دیدار نفس‌گیر و پایاپی به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان به تساوی 4 بر 4 انجامید.

 

در ادامه این رقابت‌ها، تیم صنایع روی خمسه زنجان مقابل تیم پرقدرت شرکت ساختمانی ماندنی که دیدار قبلی خود را با تساوی به اتمام رسانده بود قرار گرفت و در یک دیدار پرهیجان و نفس‌گیر، نماینده زنجان توانست با اختلاف یک گل از سد حریف گذشته و با نتیجه نزدیک 8 بر 7 این دیدار را به سود خود به اتمام برساند، این برد ششمین پیروزی متوالی نماینده زنجان بود.

 

در آخرین روز این رقابت‌ها که امروز به میزبانی استخر شهید شهبازی مجموعه ورزشی 15 خرداد زنجان برگزار خواهد شد، امید آزادی در برابر آریانا صف‌آرایی می‌کند، صنایع روی خمسه زنجان به دیدار آریانا می‌رود و آخرین دیدار این مرحله از مسابقات نیز بین تیم‌های امید آزادی و شرکت ساختمانی ماندنی برگزار خواهد شد.

 

مرحله سوم سومین دوره مسابقات لیگ واترپلو زیر ۱۷ سال کشور به میزبانی استان تهران و زنجان از چهارشنبه (11 بهمن‌ماه) آغاز شد. این دوره از مسابقات با حضور ۲۱ تیم در سه گروه از سراسر کشور برگزار می‌شود که در مرحله سوم، رقابت‌های گروه اول و سوم این مسابقات به مدت سه روز در استان‌های تهران و زنجان و دیدارهای گروه دوم نیز از ۱۸ تا ۲۰ بهمن در تبریز پیگیری خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: