• جمعه ۱۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-1385-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه زنجان:

مهم‌ترین مسئله کنونی، ثبات و استقامت انقلاب است


نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زنجان اظهار کرد: امروز مهم‌ترین مسئله، ثبات و استقامت انقلاب است.

 

به گزارش‌ ایسنا، منطقه زنجان، آیت‌الله علی خاتمی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه زنجان با اشاره به فرا رسیدن ایام دهه‌فجر، گفت: بر اساس سخنان رهبر معظم انقلاب، در این ایام جشن بگیرید و برکات انقلاب و خدماتی که انقلاب بر مردم داشتند را برای نسل سوم و چهارم بازگو کنید تا بدانند از کجا به کجا رسیدیم.

 

وی ادامه داد: امروز مهم‌ترین مسئله، ثبات و استقامت انقلاب است، به طوری که بر سر اصول انقلاب ایستادگی کنند و امسال راهپیمایی 22 بهمن باید با شکوه‌تر انجام شود؛ چرا که 40 سالگی انقلاب نشانه بلوغ آن است و بالغ بر دو هزار شهید برای بقا و ماندگاری انقلاب تقدیم کرده‌ایم.

 

امام جمعه زنجان تصریح کرد: 14 بهمن‌ماه روز فناوری فضایی است و این مهم نشان از اقتدار علمی کشور دارد که ایران نیز به باشگاه جهانی در این زمینه پیوسته است و 140 دانشگاه در این زمینه در ایران فعالیت دارند و بالغ بر 1545 دانشجو در این رشته مشغول به تحصیل هستند.

 

وی با اشاره به 15 بهمن سال 57، افزود: این روز، روز انتخاب دولت موقت اسلامی است و با توجه به ورود امام راحل در 12 بهمن‌ماه، روز 15 بهمن، امام راحل شورای انقلاب و دولت موقت را تشکیل دادند.

 

امام جمعه زنجان اظهار کرد: 19 بهمن‌ماه 57، روزی است که نیروی همافران با بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی بیعت کردند و رژه رفتند و همین موضوع موجب شد تا در آن شرایط اختناق، حرکت انقلاب با سرعت بیشتری حرکت کند و این گروه در واقع با جان خود بازی‌ کردند و سپس در شب 20 بهمن به پایگاه آنها حمله کردند و آنها را به شهادت رساندند.

 

وی خاطرنشان کرد: در این روزهای سرد با توجه به اینکه مصرف گاز افزایش یافته است همه مسلمانان و نمازگزاران را به صرفه‌ جویی در این زمینه دعوت می‌کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: