• شنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-3284-5
  • خبرنگار : 28020
  • منبع خبر : ----

راه‌اندازی شرکت گلرنگ تا پایان امسال در زنجان


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: شرکت گلرنگ تا پایان سال در زنجان راه‌اندازی می‌شود.

 

ناصر فغفوری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه، شرکت گلرنگ تا پایان امسال در زنجان راه‌اندازی می‌شود، اظهار کرد: واحد تولیدی گلرنگ در زنجان که در دهه فجر سال گذشته توسط استاندار زنجان کلنگ‌زنی شد تا پایان سال‌جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

این مسئول با اشاره به بازدیدی که از روند عملیات اجرایی این واحد صنعتی به عمل آمده، ادامه داد: این واحد با سرمایه‌گذاری 40 میلیارد تومان در فاز اول راه‌اندازی می‌شود همچنین لازم به ذکر است که این شرکت در زمینی به مساحت 2 هکتار احداث شده و در فاز نخست این واحد تولیدی زمینه اشتغالزایی برای  400 نفر فراهم می‌شود.

 

وی افزود: عملیات عمرانی این واحد صنعتی طی روزهای آتی به پایان رسیده و ماشین‌آلات در محل نصب می‌شود و پیش‌بینی می‌شود که این واحد صنعتی در فاز دوم زمینه اشتغال 600 نفر را فراهم کند.

 

فغفوری خاطرنشان کرد: در این واحد انواع شوینده‌های بهداشتی و شامپوها تولید خواهد شد. شایان ذکر است این واحد صنعتی در شهرک نوآوران شهرستان زنجان مستقر است.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان، با تاکید بر ضرورت توجه به توسعه کارخانجات و افزایش ظرفیت‌های کاری موجود، تصریح‌کرد: راه نجات کشور توجه به مباحث اقتصادی و رونق اقتصادی در واحدهای تولیدی است و لازم به ذکر است که حل مشکل اشتغال نیز از کانال تولید عبور می‌کند و اگر تولید را احیا کنیم، ‌می‌توانیم در جامعه اشتغال پایدار ایجاد کنیم که این امر جلب رضایت مردم را به دنبال دارد.

 

وی یادآور شد: مسیر توسعه استان به‌عنوان توسعه صنعتی و معدنی است و همه دستگاه‌های اجرایی استان مکلف شدند سیاست و برنامه‌های اجرایی خود را بر اساس توسعه صنعتی و معدنی تنظیم کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: