• شنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-19814-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

شهردار زنجان:

بودجه سال آینده 25 درصد در مقدار افزایش داشته است


شهردار زنجان گفت: بودجه سال 97 شهرداری زنجان در مقدار 25 درصد افزایش داشته است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مسیح‌الله معصومی عصر امروز در نشست خبری با بیان اینکه رسانه‌ها همواره کمک‌حال شهرداری در راستای مدیریت بهینه حوزه شهری بوده‌اند، افزود: شهروندان زنجانی مستحق بهترین خدمات هستند و اگر در این زمینه وقت نگذاشته و از ارائه آنچه که در توان داریم، دریغ کنیم، در قبال کوتاهی‌های احتمالی که صورت می‌گیرد، در حق مردم زنجان ظلم کرده‌ایم.

 

وی با تاکید بر اینکه در طول سه ماه اخیر به دنبال تحقق اهداف‌مان در سایه دوری از هیاهوهای سیاسی هستیم، تصریح کرد: اولویت شهرداری زنجان، شفافیت در عملکرد است که در همین راستا عملکرد شهرداری را در قالب رئوس هشت‌گانه تعریف کرده‌ایم که خود این حوزه‌ها نیز از بخش‌های مختلف تشکیل شده که طی این مدت توانسته‌ایم بیش از 35 درصد از برنامه‌هایی را که متعهد شده بودیم را عملی کنیم.

 

این مسئول با بیان اینکه یکی از برنامه‌های اصلی شهرداری، اهتمام به تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام و تسریع در روند اجرای این پروژه‌ها بود، ادامه داد: پل سیدالشهدا، پروژه سبزه‌میدان و بازگشایی زینبیه غربی، جزو پروژه‌هایی است که در طول سه ماهه اخیر اهتمام ویژه‌ای برای ساماندهی وضعیت این طرح‌ها که از پروژه‌های تاثیرگذار در حوزه شهری زنجان به‌شمار می‌رود، صورت گرفته است.

 

معصومی در خصوص اقداماتی که در این مدت برای پروژه سبزه‌مبدان صورت گرفته است، گفت: بعد از 25 سال که ابهاماتی در این پروژه وجود داشت، با جسارت کامل وارد کار شدیم و قرار شد پروژه سبزه‌میدان را بر اساس پهنه تملک شده فعلی طراحی و اجرا کنیم.

 

وی افزود: پل سیدالشهدا نیز یکی دیگر از طرح‌هایی بود که در اولویت برنامه‌های شهرداری زنجان قرار داشت. این پروژه با فراز و نشیب‌هایی مواجه بود و ابهامات فنی این طرح باعث شد تا افتتاح این پروژه به تعویق بیافتد که خوشبختانه همه مسائل و ابهامات مربوط به پل سیدالشهدا مرتقع شده و قبل از پایان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: