• سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9611-9591-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

فرماندهی پلیس‌ راه‌آهن کشور:

امنیت، پایه و اساس هر کشور است


فرماندهی پلیس راه‌آهن کشور گفت: امنیت، پایه و اساس هر کشور است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، علیرضا اکبرشاهی ظهر امروز در مراسم افتتاح ساختمان جدید پلیس راه‌آهن شهرستان خرم‌دره، عنوان کرد: یکی از بندهای ماده 108 قانون برنامه ششم توسعه اشاره به این دارد که هر گونه توسعه در کشور مستلزم پیوست امنیتی است.

 

وی با تاکید بر اینکه همه اقدامات در جامعه مبتنی بر امنیت است، تصریح کرد: امنیت پایه و اساس هر کشوری است، زیرا در مقاطع و حوزه‌های گوناگون امنیت لازم است.

 

این مسئول با تاکید بر اینکه امروز خدمت صادقانه به مردم و جامعه یک ارزش است، یادآور شد: مقام معظم رهبری در فرمایشات خود می‌فرمایند: حسب و نصب کسی او را بزرگ نمی‌کند، بلکه کسانی که خدمتگزار مردم و خادم صادق مردم‌اند، بزرگ و سید قوم هستند.

 

وی با اشاره به تلاش‌های شبانه‌روزی نیروی انتظامی در کشور، تاکید کرد: از افتخارات نیروی انتظامی این است که مولود انقلاب بوده و از ادغام سه سازمان قبلی یعنی شهربانی، ژاندارمری و کمیته‌های انقلاب اسلامی تشکیل شده است.

 

اکبرشاهی با تاکید بر ضرورت برخورداری مسئولان از روحیه انقلابی، یادآور شد: یکی از عوامل مهم موفقیت هر سازمانی دارا بودن روحیه انقلاب و جهادی است که خوشبختانه همه دستگاه‌ها دارای این روحیه هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: