• چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-5688-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

دبیر کمیته توسعه بدمینتون آسیا:

استعدادهای بدمینتون به سمت المپیک سوق داده می‌شود


دبیر کمیته توسعه بدمینتون آسیا تاکید کرد: هدف اصلی ما سوق بازیکنان مستعد به سمت آوردگان بزرگی چون المپیک است.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، محمد اندی در حاشیه بیست و هفتمین دوره رقابت‌های بین‌المللی بدمینتون جام فجر که در سالن مادران و کودکان زنجان در حال برگزاری است، در جمع خبرنگاران ایسنا و فارس، هدف اصلی از تشکیل کمپ پیشرفته بدمینتون را کشف استعدادهای ناب بدمینتون در آسیا عنوان کرد و افزود: این استعدادها می‌توانند عملکرد خوبی در المپیک داشته باشند.

 

وی از برگزاری کمپ پیشرفته بدمینتون در منطقه غرب آسیا به میزبانی زنجان طی روزهای ششم تا 14 فوریه خبر داد و تصریح کرد: بی‌شک بازیکنان مستعدی در غرب آسیا هستند که قادرند با تمرین و ممارست در جایگاهی قرار گیرند که در برابر بزرگان این رشته در جهان به میدان بروند که فراهم کردن زمینه حضور این بازیکنان، خود باعث توسعه بدمینتون خواهد شد.

 

این مسئول با اشاره به اینکه قطع یقین تداوم چنین برنامه‌ای زنگ خطری برای 10 بازیکن برتر جهان که در آسیا حضور دارند، خواهد بود، ادامه داد: فارغ از اینکه این کار باعث خواهد شد که استعدادهای تازه‌ای به جامعه بدمینتون اضافه شده و رقبای سختی برای بزرگان این رشته که سال‌ها در دنیا یکه‌تازی می‌کنند باشد، ما وظیفه داریم بدمینتون را در آسیا توسعه دهیم.

 

به گزارش ایسنا، برگزاری این کمپ قبل از آغاز بیست و هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی بدمینتون جام فجر بود. این کمپ برای فدراسیون بدمینتون ایران از اهمیت بالایی برخوردار است، به همین خاطر «اندی» در مراسم افتتاحیه و اختتامیه بیست و هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی بدمینتون جام فجر در زنجان حضور دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: