• چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-1286-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

با اعتماد شورای عالی انقلاب فرهنگی؛

مسئولیت «سیدمحسن نجفیان» در دانشگاه زنجان تداوم می‌یابد


با اعتماد شورای عالی انقلاب فرهنگی، مسئولیت «سیدمحسن نجفیان» در دانشگاه زنجان تداوم می‌یابد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی که به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس‌جمهور برگزار شد، روسای ۹ دانشگاه کشور، از جمله دانشگاه زنجان انتخاب شدند که با این انتخاب، حضور سیدمحسن نجفیان در رأس دانشگاه زنجان با اعتماد شورای عالی انقلاب فرهنگی تداوم خواهد یافت.

 

در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی، اعضای شورا خواستار توجه ویژه مجلس شورای اسلامی نسبت به حقوق و مزایا و نقش مهم اساتید و اعضای علمی دانشگاه‌ها و مراکز علمی کشور شدند.

 

در این جلسه، دکتر یعقوب محمدی‌فر به ریاست دانشگاه بوعلی سینا همدان، دکتر ابراهیم صالحی عمران به ریاست دانشگاه فنی و حرفه‌ای، دکتر علی‌اصغر مولوی به ریاست دانشگاه حکیم سبزواری، دکتر مهناز ملانظری به ریاست دانشگاه الزهرا، دکتر حمید نادگران به ریاست دانشگاه شیراز، دکتر محمدرضا زمانی به ریاست دانشگاه پیام‌نور، دکتر سید محسن نجفیان به ریاست دانشگاه زنجان، دکتر علی بهادر به ریاست دانشگاه شیراز و دکتر ارسلان خالدی‌فرد به ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد انتخاب شدند.

 

به گزارش ایسنا، دکتر نجفیان که پیش از تصدی ریاست دانشگاه زنجان به‌عنوان معاون دانشجویی این دانشگاه فعالیت داشت، متولد 1343 بوده و از سال 1374 به‌عنوان هیئت علمی گروه ریاضی دانشگاه زنجان مشغول به کار شده‌ است. وی دکتری ریاضی خود را از دانشگاه صنعتی شریف اخذ کرده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: