• چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-2185-5
  • خبرنگار : 28018
  • منبع خبر : ----

استاندار زنجان:

پیام انقلاب اسلامی، اخلاق و منطق است


استاندار زنجان، پیام انقلاب اسلامی را اخلاق و منطق عنوان کرد و گفت: انقلاب اسلامی نشان داد که باید با اخلاق و منطق با جامعه و دنیا سخن گفت و باید جامعه را به وحدت، انسجام و همدلی دعوت کرد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، اسدالله درویش‌امیری در مراسم بهره‌برداری از دبیرستان 10 کلاسه شبانه‌روزی آیت‌الله طالقانی روستای ینگجه شهرستان زنجان، حاکم شدن روح اخلاق و منطق در جامعه به ویژه در فضاهای آموزشی کشور را ضروری دانست و اظهار کرد: باید دانش‌آموزان و دانشجویان کشور با این دو ویژگی آشنا و تربیت شوند تا بتوانند ماموریت‌ها و اهداف انقلاب را محقق سازند.

 

وی، خطاب به دانش‌آموزان این مجموعه آموزشی، تاکید کرد: از فرصت آموزش در این مرکز آموزشی، حداکثر استفاده را داشته باشید و شیوه صحیح زندگی اجتماعی و کنار هم بودن را بیاموزید.

 

نماینده عالی دولت در استان زنجان با بیان اینکه جامعه امروز، از عدم گفتمان صحیح رنج می‌برد، افزود: باید آموزش فرهنگ زندگی اجتماعی در مدارس و محیط های آموزشی، توسط معلمان آموزش داده شود.

 

استاندار زنجان همچنین از اساتید و معلمان خواست تا فرصت آموزش و تربیت نسل جدید را مغتنم بشمارند و گفت: بارها مشاهده شده است که از میان دانش‌آموزان، چهره فرهیخته و شاخصی بروز می‌کند که با دست‌یابی به جایگاه‌های بلند علمی و اجتماعی، در جامعه موثر واقع می‌شود.

گفتنی است، دبیرستان شبانه‌روزی آیت‌الله طالقانی روستای ینگجه از توابع شهرستان زنجان در زمینی به مساحت 5250 مترمربع و زیربنای 1948 مترمربع با 18 میلیارد و 700 میلیون ریال اعتبار از محل طرح‌های ملی و استانی احداث شده است.

 

این دبیرستان که نیاز روستاهای اطراف در مقطع دوره اول متوسطه را برطرف می‌کند، 10 کلاسه بوده و به طور شبانه‌روزی فعالیت خواهد کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: