• چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-6388-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

/سومین روز رقابت‌های بین‌المللی بدمینتون جام فجر/

مالزی، ویتنام، هند و ایران؛ فینالیست‌های جام فجر در زنجان


با پایان یافتن سومین روز از رقابت‌های بین‌المللی بدمینتون جام فجر، دیدارهای فینال بخش انفرادی و دو نفره مردان و زنان را بازیکنانی از یک کشور برگزار خواهند کرد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، سومین روز از بیست و هفتمین دوره رقابت‌های بین‌المللی بدمینتون جام فجر با برگزاری دیدارهای مرحله نیمه‌نهایی در سالن ورزشی مادران و کودکان زنجان دنبال شد تا تکلیف ورزشکاران راه‌یافته به دیدار فینال بخش انفرادی و دو نفره مردان و زنان این دوره از رقابت‌ها مشخص شود.

 

دیدار مرحله نیمه‌نهایی بیست و هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی بدمینتون جام فجر بعد از ظهر امروز (18 بهمن‌ماه) در قسمت یک نفره بانوان برگزار شد و بازیکنان مالزی به دیدار فینال این رقابت‌ها راه یافتند.

 

در اولین دیدار مرحله نیمه‌نهایی، «یانگ یانگ لی» از مالزی به مصاف «تد تار تورز» از میانمار رفت که این دیدار در پایان به سود بازیکن مالزی خاتمه یافت و بازیکن مالزی به فینال یک نفره بانوان راه یافت.

 

دومین دیدار مرحله نیمه‌نهایی بین «تی نا هه» از مالزی و «جاکا» از هند برگزار شد که این دیدار نیز در پایان به سود بازیکن مالزی خاتمه یافت و وی نیز به فینال یک نفره بانواه راه یافت. «جاکا» از هند و «تد تار تورز» از میانمار مشترکا مقام سوم رقابت‌های یک نفره بانوان را به خود اختصاص دادند.

 

دیدار مرحله نیمه‌نهایی بیست و هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی بدمینتون جام فجر در قسمت یک نفره مردان نیز در سالن ورزشی مادران و کودکان زنجان بین بازیکنان هند و ویتنام برگزار شد و در پایان این رقابت‌ها بازیکنان ویتنام با پیروزی برابر حریفان هندی خود به دیدار پایانی راه یافتند.

 

اولین دیدار بین «نگون» از ویتنام و «آریامان تاندون» از هند برگزار شد که این دیدار در پایان به سود بازیکن ویتنام خاتمه یافت و وی راهی دیدار نهایی شد.

 

دومین دیدار مرحله نیمه‌نهایی یک نفره مردان بین «فام» از ویتنام و «شریانش جاسوال» از هند برگزار شد که این دیدار در پایان به سود بازیکن ویتنام خاتمه یافت و وی نیز راهی دیدار فینال شد. هر دو بازیکن هندی به مقام سوم مشترک رقابت‌های یک نفره مردان دست یافتند.

 

دیدار مرحله نیمه‌نهایی بیست و هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی بدمینتون جام فجر در قسمت دو نفره مردان بعد از ظهر امروز در سالن ورزشی مادران و کودکان زنجان برگزار شد و تیم‌های دو نفره هند با شکست تیم‌های ایران و مالزی به فینال مسابقات دونفره مردان راه یافتند.

 

در نخستین دیدار تیم دو نفره ایران (علیرضا قاسمی و امیرقاسمی) به مصاف تیم دو نفره هند (شارما و کنا) رفتند که در پایان تیم دو نفره هند با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی رسید و راهی دیدار فینال شدند.

 

دومین دیدار مرحله نیمه‌نهایی دو نفره مردان بین تیم دو نفره هند و مالزی برگزار شد که در پایان تیم دو نفره هند مقابل حریف مالزیایی خود به برتری دست یافت و راهی دیدار فینال شد. تیم‌های دونفره ایران و مالزی به مقام سوم مشترک دست یافتند.

 

دیدار مرحله نیمه‌نهایی بیست و هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی بدمینتون جام فجر در قسمت دو نفره بانوان در سالن ورزشی مادران و کودکان زنجان برگزار شد و در پایان این رقابت‌ها تیم‌های دون فره (ستایش عبدالکریمی و هاله همدانچی) و (ثمین عابدخجسته و هدیه شمس) با پیروزی برابر حریقان خود، راهی دیدار فینال این رقابت‌ها شدند.

 

در اولین دیدار تیم دو نفره ستایش عبدالکریمی و هاله همدانچی به مصاف تیم دو نفره پریا اسکندری و رومینا تاجیک رفتند که در پایان این دیدار تیم دو نفره عبدالکریمی و همدانچی با پیروزی به مرحله نهایی راه یافتند.

 

دومین دیدار مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های دو نفره بانوان بین تیم‌های ثمین عابدخجسته و هدیه شمس و تیم دو نفره پگاه کامرانی و الناز فیض‌منش رفتند که در پایان تیم دو نفره عابدخجسته و شمس با پیروزی برابر حریفان خود به دیدار نهایی راه یافتند.

 

تیم‌های دو نفره پریا اسکندری و رومینا تاجیک به همراه تیم دو نفره پگاه کامرانی و الناز فیض‌منش به مقام سوم مشترک دست یافتند.

 

به گزارش ایسنا، طبق برنامه اعلام شده از سوی مسئولان برگزاری این رقابت‌ها، دیدار فینال رقابت‌های یک نفره و دو نفره بانوان در ساعت 9 و 10 صبح فردا (پنج‌شنبه 19 بهمن‌ماه) و دیدار فینال مسابقات یک نفره و دو نفره مردان نیز در ساعت 14 همین روز برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: