• جمعه ۲۰ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-3687-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

مسئول امور بانوان حسینیه اعظم زنجان:

انسجام‌بخشی، عنصری مهم در پیشگیری از آسیب‌ها است


مسئول امور بانوان حسینیه اعظم زنجان، از برگزاری همایش «فاطمی باشیم» در این مرکز فرهنگی و مذهبی خبر داد و گفت: این برنامه در راستای انسجام‌بخشی به هیئات مذهبی در بخش بانوان فعالیت می‌کند.

 

معصومه گوزلیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: در بخش امور بانوان حسینیه اعظم زنجان در راستای انسجام‌بخشی به هیئات مذهبی بانوان، همایشی با عنوان «فاطمی باشیم» به صورت ماهانه در این مرکز برگزار می‌شود.

 

وی افزود: تجمل‌گرایی و خرافه‌پرستی دو آفت مهم در برگزاری مراسم ویژه بانوان محسوب می‌شود که در همین راستا امور بانوان حسینیه اعظم زنجان در جهت تجمیع این برنامه‌ها سعی در پیشگیری از این آفات بوده است که در قالب همایش «فاطمی باشیم» اجرا می‌شود.

 

گوزلیان تصریح کرد: این همایش صرف پرداختن به موضوعات مذهبی نیست، بلکه در عرصه‌های مختلف فعالیت چشم‌گیری دارد که می‌توان به امور خیریه، آموزش، فعالیت‌های هنری، روز‌های پنج‌شنبه دیدار با خانواده‌های شهدا و غیره اشاره کرد.

 

مسئول امور بانوان حسینیه اعظم زنجان یادآور شد: آخرین برنامه برگزار شده در این گروه اختصاص به سالروز ولادت حضرت زینب (س) داشت که با حضور اقشار مختلف بانوان در این مرکز برگزار شد.

 

وی خاطرنشان کرد: برگزاری برنامه‌ها به صورت جمعی موجب مراقبت از آسیب‌های در اجرای برنامه‌های مختلف می‌شود که همواره در این بخش، تلاش در پیشگیری از این آسیب‌های گام برداشته‌ایم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: