• پنجشنبه ۱۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-6788-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

/رقابت‌های بین‌المللی بدمینتون جام فجر در ایستگاه پایانی/

قهرمانان بخش انفرادی و دو نفره مردان به روی سکو رفتند


با برگزاری دیدارهای فینال بخش انفرادی و دو نفره مردان، قهرمانان این دو بخش در رقابت‌های بین‌المللی بدمینتون جام فجر معرفی شدند.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، فینال انفرادی و دو نفره بخش مردان بیست و هفتمین دوره رقابت‌های بین‌المللی بدمینتون جام فجر عصر امروز به میزبانی سالن ورزشی مادران و کودکان زنجان برگزار شد که در پایان این رقابت‌ها، قهرمانان هر دو بخش معرفی و به روی سکو رفتند.

 

در دیدار فینال یک نفره آقایان بیست و هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی بدمینتون جام فجر که بین «تین مین» از ویتنام و «کنگ فام» دیگر بدمینتون‌باز ویتنامی برگزار شد، این دیدار در پایان با نتیجه 3 بر یک به سود کنگ فام خاتمه یافت و وی به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.

 

«تین مین» به مقام دوم رسید و «آریا مان تاندون» از هند و «شریانش جا سوال» دیگر بدمینتون‌باز هندی به مقام سوم مشترک رقابت‌های یک نفره مردان دست یافتند.

 

در دیدار فینال بخش دو نفره مردان نیز که عصر امروز در سالن ورزشی مادران و کودکان زنجان بین دو تیم دونفره هند برگزار شد، تیم دونفره (نانداگوپال و فرانسیس آلوین) با پیروزی برابر دیگر تیم هم‌وطن خود به مقام قهرمانی دست یافت.

 

تیم دونفره (کونا تارون و شارما) به مقام دوم رسید و تیم‌های دونفره ایران (امیر قاسمی و علیرضا قاسمی) به همراه تیم دونفره مالزی به مقام سوم مشترک دست یافتند.

 

به گزارش ایسنا، بیست و هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی بدمینتون جام فجر در روزهای شانزدهم لغایت نوزدهم بهمن‌ماه جاری با جوایز ۲۵ هزار دلاری و با شرکت ۱4 تیم خارجی و یک تیم از ایران در قسمت آقایان و بانوان برگزار شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: