• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-1786-5
  • خبرنگار : 28006
  • منبع خبر : ----

برگزاری مدرسه کارآفرینی به همت جهاددانشگاهی زنجان


مدرسه کارآفرینی به همت جهاددانشگاهی استان زنجان برگزار می‌شود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، مدرسه کارآفرینی به همت جهاددانشگاهی استان زنجان برگزار می‌شود.

 

کارآفرینی عبارت است از فرآیند ایجاد ارزش از طریق تشکیل مجموعه منحصربه فردی از منابع به منظور بهره‌گیری از فرصت‌ها و کارآفرین فردی است دارای ایده و فکر جدید که از طریق ایجاد یک کسب و کار با بهره‌گیری و هماهنگی منابع که همراه با مخاطره مالی، اجتماعی و حیثیتی است محصول یا خدمت جدید به بازار ارائه می‌دهد.

 

کارآفرینان، افرادی هستند که فرصت‌ها را درك می‌کنند و خلاءها را می‌بینند. درك فرصت‌ها توسط این افراد، ممکن است از طریق بازارگردی (ارتباط با محیط زندگی، بازار) و یا ارتباط با افراد (در جلسات) یا نگاه به تلویزیون، رسانه‌ها، شبکه اینترنت حاصل شود، که به آن نگاه کارآفرینانه (یا نگاه جستجوگرانه، نگاه فرصت‌گرایانه، در پی شکار فرصت و ...) گفته می‌شود.

 

این مدرسه در جهت دادن ایده‌های نو برای ایجاد کسب و کار، انتخاب مسیر شغلی، پول‌سازی و ایجاد تفکر خلاق فراهم شده است و در این مدرسه، داوود مرادخانی رئیس پارک علم و فناوری استان زنجان، عضو هئیت علمی دانشگاه زنجان رضا پیرایش و امید مهدیه به سخنرانی خواهند پرداخت.

 

لازم به ذکر است، ثبت‌نام در این مدرسه برای دانشجویان دانشگاه زنجان رایگان بوده و پس از اتمام دوره مدرک معتبر ارائه می‌شود. این مدرسه کارآفرینی در 10 جلسه خواهد بود و اولین جلسه این مدرسه چهارشنبه هفته اول اسفند برگزار خواهد شد و تا اواخر اردیبهشت به صورت هفتگی برگزار می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: