• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 9611-10591-5
  • خبرنگار : 28012
  • منبع خبر : ----

همزمان با هشتمین روز از دهه فجر؛

سالن تنیس شهرستان خرم‌دره افتتاح شد


همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر سالن ورزشی تنیس شهرستان خرم‌دره افتتاح شد.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، معاون فرماندار خرم‌دره ظهر امروز در مراسم افتتاح سالن ورزشی تنیس این شهرستان با تاکید بر نقش انکارناپذیر ورزش در سلامت فردی و اجتماعی، تاکید کرد: سرمایه‌گذاری در امر ورزش موجب کاهش بسیاری از آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

 

شاهپوررضا کاظمی عنوان کرد: ورزش از جمله روش‌های مهم تکامل جسمانی، روانی و اجتماعی محسوب می‌شود، زیرا شرکت در فعالیت‌های ورزشی افراد را به هم نزدیک می‌کند راه‌ها و فرصت‌های بسیاری را برای ماهر شدن در اجتماع فراهم می‌آورد و به طور کلی یک فرآیند آموزشی در ابعاد مختلف فرهنگی و اجتماعی برای فرد ایجاد می‌کند.

 

وی با تاکید بر ضرورت حمایت از ورزشکاران، تصریح کرد: شهرستان خرم‌دره در رشته‌های مختلف دارای ورزشکاران ملی با مدال‌های رنگارنگ آسیایی و جهانی است که حمایت از این ورزشکاران قطعا پیشرفت روز افزون آنها را به دنبال دارد.

 

این مسئول با اشاره به افتتاح سالن تنیس شهرستان خرم‌دره تاکید کرد: امیدواریم با گسترش فضاهای ورزشی شهرستان شاهد موفقیت‌های بیشر ورزشکاران باشیم.

 

کاظمی با اشاره به اینکه برای تعمیر، بهسازی و تجهیز این سالن 300 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است، تصریح کرد: مساحت تقریبی این سالن 250 متر است که امیدواریم با افتتاح آن شاهد روند رو به رشد ورزشکاران شهرستان باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: