• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-2985-5
  • خبرنگار : 28008
  • منبع خبر : ----

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان:

شکل‌گیری بیداری اسلامی در دنیا از برکات انقلاب اسلامی است


رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان گفت: شکل‌گیری بیداری اسلامی در دنیا به‌خصوص در منطقه خاورمیانه از برکات انقلاب اسلامی محسوب می‌شود.

 

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، عبدالله جعفری در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی با رویش یک حرکت مردمی موجب برهم زدن تمام معادلات جهانی که دولت‌های استکباری طرح ریزی کرده بودند شد.

 

وی افزود: امام خمینی (ره) با تکیه بر قدرت الهی و ایستادگی ملت در برابر رژیم طاغوتی و دیکتاتور پهلوی ابهت دو ابرقدرت غرب و شرق را شکست و نام انقلاب اسلامی را در دنیا طنین‌انداز کرد.

 

جعفری تصریح کرد: در انقلاب اسلامی علما و روحانیون نقش مهمی را در به ثمر رسیدن انقلاب ایفا کردند به ‌طوری ‌که سخنرانی حضرت امام راحل و سایر علما به حرکت‌های مردمی جهت داده بود که نباید در تبیین این نقش‌ها امروز در جامعه غافل شد.

 

جعفری تصریح کرد: رسانه‌هایی چون نوارهای کاست، مساجد و اعلامیه‌ها، اگر چه ابزارهایی کوچک در قیاس با رسانه‌های مدرنی چون سینما، تلویزیون یا مطبوعات بودند، اما تأثیری تعیین‌کننده و مؤثر در نهضت انقلاب اسلامی بر عهده داشتند.

 

وی افزود: امام خمینی (ره) حرکت الهی را ادامه داد که نخست پیامبران آغاز کرده بودند که همین باور به قدرت الهی و تکیه بر نیروی مردمی بود موجب شد تا صدای امام خمینی (ره) به گوش آزادی خواهان برسد و رژیم پهلوی را که انواع ابزارهای رسانه‌ای و تبلیغاتی را در اختیار داشت را سرنگون کند.

 

رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان یادآور شد: پیروزی انقلاب اسلامی بر نظام طاغوت و استکبار جهانی اثبات کرد که می‌شود با اراده و وحدت و حضور فعال مردم در صحنه‌های سیاسی و اجتماعی بر طاغوت‌ها و قدرت‌های استکباری هرچند تا بُن دندان مسلح پیروز شد.

 

جعفری یادآور شد: پس از پیروزی انقلاب بیداری اسلامی در دنیا به ‌خصوص کشورهای منطقه در جهت مقابله با استکبار جهانی منحوس شکل گرفت که این از برکات جمهوری اسلامی و این انقلاب بزرگ بشمار می‌آید.

 

این مسئول افزود: انقلاب اسلامی، ایران را به یک کشور مستقل تبدیل کرد و در این راستا ملت ایران بار در راهپیمایی 22 بهمن قدرت انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان خواهند کشید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: