• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-4587-5
  • خبرنگار : 28002
  • منبع خبر : ----

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان خبر داد:

برنامه‌ریزی برای انعکاس راهپیمایی باشکوه 22 بهمن


مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان از برنامه‌ریزی صدا و سیمای مرکز زنجان برای انعكاس راهپیمایی باشکوه یوم‌الله 22 بهمن امسال خبر داد.

 

مرتضی صفری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با بیان اینکه صدا و سیمای مرکز زنجان همچون گذشته برای پوشش حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رأی برنامه‌ریزی گسترده‌ای را انجام داده است، افزود: «خیابان امام»، عنوان ویژه برنامه‌ای است که معاونت صدای مرکز زنجان آن را با موضوع پیوند دوباره مردم با آرمان‌های انقلاب به طور زنده پخش خواهد کرد.

 

وی با اشاره به اینکه این برنامه رادیویی روز یكشنبه همزمان با راهپیمایی باشكوه یوم‌الله 22 بهمن از ساعت 8.30 تا 11.30 به مدت 180 دقیقه روی آنتن می‌رود، تصریح کرد: در «خیابان امام» آیتم‌هایی نظیر گزارش مردمی، ارتباط با مرکز شهرستان‌ها، ارتباط با رادیوهای سراسری و استانی، سرودهای حماسی و ده‌ها آیتم دیگر تقدیم مخاطبان خواهد شد که تهیه‌کننده نیز میثم نبی خواهد بود.

 

این مسئول با یادآوری اینکه معاونت سیمای مرکز نیز همزمان با راهپیمایی ۲۲ بهمن با ویژه برنامه «حماسه حضور»، شور، حضور و اقتدار مردم استان را بار دیگر در قاب شبکه اشراق به تصویر می‌کشد، ادامه داد: «حماسه حضور» از ساعت 8.30 تا 12.30 پخش خواهد شد و ارتباط با شبکه‌های سراسری، ارتباط تلفنی با خبرنگاران آزاد شهرستان‌ها، موسیقی‌های شاد و حماسی، حضور کارشناس در برنامه، ارتباط مستمر با محل راهپیمایی در شهر زنجان و ... از آیتم‌های این ویژه برنامه خواهد بود که تهیه‌کننده این برنامه حسن دهقان است.

 

صفری اظهار کرد: معاونت خبر نیز همگام با سایر معاونت‌های تولیدی مرکز برنامه‌ریزی ویژه‌ای را برای این روز باشکوه انجام داده است. در این راستا خبر مرکز زنجان با اعزم 6 اکیپ به سطح شهر زنجان و همچنین 15 اکیپ خبری درسایر شهرها بیعت مجدد مردم انقلابی استان با آرمان‌های امام و شهداء را به تصویر خواهد کشید.

 

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان خاطرنشان کرد: این مرکز با بهره‌برداری از دو واحد سیار تلویزیونی، یک دستگاه sng ، دوربین پرنده، کرین، 11 دستگاه دوربین و ... راهپیمایی مردم زنجان را پوشش خواهد داد و حسن دهقان تهیه‌کننده برنامه «حماسه حضور» میهمان مخاطبان خوهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: